Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az endler guppijaimnak mit...

Az endler guppijaimnak mit adjak enni?

Figyelt kérdés
úgy veszem észre túl nagy nekik az a szemcsés díszhal táp is. vagy ne törődjek vele majd felveszik azt a tápanyagot amire szükségük van?
2013. jan. 14. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
törd kisebb darabokra
2013. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél ivadékoknak való halkaját. Az ilyen por. Sera vipan baby, illetve van másfajta is. Meg néha adhatnál nekik fagyasztott cyclopsot, fagyasztott artemiát.
2013. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szárított vízibolhát, lemezes tápot, meg még vagy 5 féle kaját adok nekik, de egyszerűen szétmorzsolok mindent a 2 ujjammal...
2013. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
én úgy. tudom hogy szárított, szunyoglárvát szoktak, enni
2013. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szárított vackokat kerülni kellene.

Fagyasztottból nagyon jó a cyclops, az apró. Illetve zöldségeket lehet forrázni nekik, a puhábbakat, mint pl. a borsó, szívesen csipegetik.

2013. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor egyenlőre pénz hiány miatt össze morzsolom az ujjammal a jelenleg itthon lévő haltápot aztán meg látjuk mi lesz.
2013. jan. 14. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél nekik fagyasztottat :) 500 forint egy vegyes és elég vagy fél évig :)
2013. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!