Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növényt ültessek,...

Milyen növényt ültessek, hajómakett roncsra?

Figyelt kérdés
Volt egy gyönyörű fából készült fregattmakettem, a huzat lelökte a polcról és pont félbetörött, megcsiszoltam a felületét, így nagyon szépen érdes, beletettem egy 60 literes aksiba, gyönyörűen néz ki, pont mint egy igazi roncs. szerintetek milyen növényt telepítsek rá, hogy élethű roncs maradjon? a hajó kb 20cm széles és 15 magas

2013. jan. 14. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

ÖÖÖÖ, olyan problémák nem lehetnek vele, hogy például ragasztóval van ragasztva, amiből sokminden kioldódhat? Sőt, a egyes lakkok, kezelőszerek még több kárt okozhatnak.

Ezen felül a makettek általában puhafából készülnek, ami nagyon hamar rohad.


Ha ezek közül egyik sem fenyeget, akkor jávai mohát telepíthetsz rá, vagy hagyhatod kezeletlenül, úgyis bealgásodik, besötétedik. A legélethűbb, ha hagyod a természetet, hogy azt tegye, amit egy igazi ronccsal :)

2013. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs rajt semmi ragasztó vagy lakk, még tanulókoromban én csináltam, deszkából rengeteg pici deszkát csináltam, és széttördelt gémkapcsot használtam szögnek:)
2013. jan. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!