Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van értelme növényt rendelni...

Van értelme növényt rendelni ilyenkor, vagy megfagyna mire kiszállítják?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sok dologtól függ, tárolás, növény fajta, kitől veszed. Írd le a körülményeket jobban!
2013. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a GLS egész nap furikázik vele, mire odaér hozzád, de azt nem tudom, hogy a raktérben a kocsiban hány fok van.
2013. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
aquadepóról rendelném
2013. jan. 15. 08:49
 4/16 anonim ***** válasza:

Elvileg fűtött raktárban tárolják, valamint fűtött autóban szállítják, nem sokat tölt a szabad levegőn.

Jól el is vannak csomagolva.

De én a helyedben nem az aquadepótól rendelnék, bár a kedvenc boltom, de növényekkel hadilábon állnak. Van néha, hogy szépek a növényeik, de általában pici, satnya adagjaik vannak és a választék sem nagy. Nem tudom, miért nem rendelnek valami rendesebb helyről - bár biztos onnan van, ahonnan a halak, azok pedig nagyon jó minőségűek, így eltűrik ezeket a növényeket.


Lényeg a lényegben, inkább victoriaregia.hu

2013. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet.
2013. jan. 15. 10:44
 6/16 anonim ***** válasza:
És ha postán adják fel a növényt?:/
2013. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

utolsónak:


közvetlen tapasztalataim vannak a postával kapcsolatban (anyukám dolgozott ott évekig). én ilyen időben postára nem adnék növényt. ennek oka szimplán az, hogy berakják ilyen nagy ládákba vagy zsákokba ha levélként adod fel. márpedig növényt többnyire úgy adunk fel. vagy ha nem, de nem akkora a csomag, hogy ne férjen bele, akkor is belekerül. márpedig egy növény csomagja nem lesz túl nagy.

azokat nem kímélik, rendesen hajigálja a legtöbb postásautó sofőrje, nem is beszélve a raktárosokról. a raktárak többnyire nem túlzottan fűtöttek, és a postásautó raktere sem fűtött (értelme se lenne, mert gyak negyedóránként/félóránként ki kell nyitniuk attól függően, hogy épp hogy alakul a csomagszállítás).


de nem akarok rossz kritikát adni a Magyar Postának, ez csak tényközlés volt :)

2013. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Értem, köszi szépen a választ!!:)
2013. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nah helyben vagyunk, fuvarozó vagyok a póstán :)
2013. jan. 15. 12:59
 10/16 Darkkingdom ***** válasza:
Green aqua-ból rendeltem tegnap növényt,mai napon délelőtt már meg is kaptam és gyönyörűen nézett ki semmi baja gondosan becsomagolva!Semmi baja nem lesz!Bár nem tudom honnan akarsz rendelni de ha onnan rendeled biztosan nem lesz baja!Szerintem
2013. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!