Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék csinálni egy mini,10...

Szeretnék csinálni egy mini,10-15 centis stéget falécekből összeszögelve. Miből lehetne megcsinálni a hordókat az alján?

Figyelt kérdés

Szóval mint ezeknél.


[link]


[link]


2013. jan. 15. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán parafadugóból. az olyan kis hordószerű szerintem :)
2013. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, kösz. Akkor a köv kérdés, hogy lehet valahol kapni olyan külön? vagy meg kell innom hozzá 6 üveg bort ? :D
2013. jan. 15. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:

:D nem hiszem


mi anno rendeltünk, mikor a suliban technikaórára kellett. összedobtuk rá a pénzt és megrendeltük :)


rá is kerestem neked gyors guglin:

[link]

2013. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ahogy nézem vannak egész hordóformájúak is :)
2013. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, köszi. Most én is néztem, és találtam borászati boltokat Bp. 13. és a 2. kerületben. Lehet, hogy van közelebb is, a 6. kerületben lakom. Még körülnézek :)
2013. jan. 15. 13:00
 6/11 anonim ***** válasza:
hajrá :) borászati boltokban tuti lesz. mi villányból rendeltük anno az egyik borászattól a selejtes dugókat :)
2013. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De a parafadugó megszívja magát, elsüllyed és elrohad.

Ilyen kicsi stéget esetleg műanyag palackokból próbálnék meg, de mivel kicsi, nem biztos, hogy fenn fog tartani, instabil lesz.

Akkor már inkább cölöpöt vernék le és kész.

2013. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:O azt nem tudtam


A gébnek szeretném. Polifoam darabka van bent neki és arra fel szokott menni, de olyan jó lenne ha igazi stégje lehetne. Az igazi stég meg úgy néz ki jól, ha van hordó is alatta. Nem?

2013. jan. 15. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:

jogos, a stég úgy jó, ha hordója is van.


esetleg le lehetne lakkozni a parafadugót...bár nem tudom, hogy az mennyit segítene a helyzeten.

2013. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj, hát azt mondd, hogy a gébnek szeretnél stégszerű kimászót, én azt hittem, hogy a kerti tóhoz akarsz eszkábálni, vagy elárasztod az egyik szobátokat :)

Én akkor tényleg lábakra állítanám, ha vékonyak a lábak és széles a stég, akkor nem borul fel. Meg valahogy le is rögzítheted, köthetsz rá követ vagy valami.

És szegelni sem kell, hanem damillal össze lehet kötni, hogy valami ilyesmi legyen:

[link]

[link]

Mit szólsz?

2013. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!