Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eltünt a xifóm az akváriumból?!

Eltünt a xifóm az akváriumból?!

Figyelt kérdés
egy felnőtt xifó 1 napja nincs meg, az akváriumban nem látom és a földön sem. Az akváriumban még 2 xifó és egy black molly él + pár csiga. Lehetséges hogy megették?
2013. jan. 20. 11:43
 1/7 anonim válasza:

Szerintem megették.


Nekem régen volt ugyan akváriumom, de emlékszem, hogy nálunk is történt ilyen.

2013. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Devm biztos nem tudott olyan helyre ugrani, ahol nem látod, pl. a szekrény mögé?
2013. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen csak guppi de aztán rájöttem hogy az ékszerteknősöm ette meg
2013. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nagy, felnőtt xipho-t, amely nagyobb mint 10 cm, azt nem hiszem, hogy 1 nap alatt megettek volna.

Egy ekkora hal rendesen el tud ugrálni. Le volt takarva az akvárium? Nézz körül az egész szobában, szerintem kiugrott, mert ez egy ugrálós fajta hal.

2013. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az akváriumot alaposan átnéztem ott nincs, a szobát is végignéztük és nem találtuk. Hát mostmár télleg nemtudom akkor hogy hol lehet szegény.
2013. jan. 21. 17:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem fedett az akvárium és csak halak vannak benne, xifó és molly meg pár kis xifó.
2013. jan. 21. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Szerintem kiugrott, mert elég ugrálósak. Jobb lenne, ha lefednéd az akváriumot!

2013. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!