Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lassan egy hete megy üresen...

Petra0904 kérdése:

Lassan egy hete megy üresen az akváriumom tegnap észre vettem h zavaros a víz azt hittem h mára elmúlik de egyre rosszabb mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 16:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Többek közt ilyesmiért is kell megvárni a 3 hetet.

Egysejtűek szaporodtak el. Majd lecsendesülnek ezek a folyamatok. Lesz még más is... :)

2013. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mekkora akvárium, és milyen szűrő van benne? Mennyi fény, és milyen növények?
2013. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Platypus ***** válasza:
Ne csak a világítást kapcsold le, de takard is le az akváriumot valami vastag anyaggal. Így előbb eltűnnek. Ha tudsz valahonnan kovaföldet szerezni, akkor azt a szűrőbe rakva néhány óra alatt eltüntethető a zavarosság.
2013. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

54 literes kompletten vettem műnövények vannak benne

hol lehet olyan aljzatot beszerezni??

ha lennének benne halak olyankor mi lenne a teendő??

2013. jan. 20. 21:23
 15/20 YourDestiny ***** válasza:
Nem értem a kérdéseidet? Milyen aljzatot? Mikor miért mi lenne a teendő?
2013. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

ha esetleg halak lennének ilyen vízben akkor mi lenne a teendő??

Kovaföldet hol lehet beszerezni

2013. jan. 20. 21:34
 17/20 YourDestiny ***** válasza:
Később már nem hinném, hogy találkozol ezzel a jelenséggel. Új akváriumnál szokta felütni a fejét. Zöldessé válhat a víz, de az megint más jellegű probléma, ahhoz borzasztóan rossz körülmények kellenek. Szóval nyugi és türelem.
2013. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

mik azok a körülmények, lehet h már odaképzelem de ha oldalról nézem az akveszt akkor van benne egy kis zöldes árnyalat is :(

mindent elmondtak ahol vettem az akvesz szettet úgy is csináltam és mégis úgy érzem mind ha elrontottam volna valamit vagy kihagytam volna valamit

2013. jan. 20. 22:19
 19/20 YourDestiny ***** válasza:
Az első hetekben türelemjáték az egész. A zöld víz mikroszkopikus algák túlszapordását jelentheti, amelyek a vízben lebegve vannak jelen. Ez viszont nem enyhe zöld árnyalat, és többnyire a rossz vízminőség váltja ki. Egyébként is ritkán hallani róla, szóval ne filózz most ezen.
2013. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönök minden jó tanácsot és a nyugtató szavakat is :)
2013. jan. 20. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!