Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van értelme venni mágneses...

Van értelme venni mágneses algakaparót?

Figyelt kérdés

Pl ilyet vagy nagyobbat:

[link]


2013. jan. 26. 21:14
1 2
 1/12 bamboochatheone ***** válasza:
Nincs. Egy zsilettpenge plusz vadiúj dörzsirészes mosogatószivacs verhetetlen.
2013. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A zsiletpengével, illetve dörzsiszivaccsal egyetlen probléma, hogy be kell nyúlnod a vizbe, és ezzel kicsit fel is kavarod azt. Nálunk a mágneses tisztitó egész jól bevált.
2013. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Zolka99 ***** válasza:
Szerintem nem baj hogy felkavarod a vizet, a mágneses meg karcol is.
2013. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 _.-Akv-._ ***** válasza:
Aki fél belenyúlni az akváriumba annak szerintem nem való.
2013. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 YourDestiny ***** válasza:
Egy hülyeség ez a mágneses marhaság. Csomó ideig kell kaparászni vele, ráadásul csak elöl és oldalt használhatod. A mosogatószivacs szinte ingyen van, és sokkal többet ér.
2013. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mágnesest használok. Soha nem karcolta az üveget, minden algát leszed, és kényelmesebb haszálni, mintha le kéne szednem a tetőt minden alkalommal. Ez az én tapasztalatom, ettől még lehet "hülyeség".
2013. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bamboochatheone ***** válasza:
Mivel hetente kell vizet cserélni ezért akkor úgyis muszáj levenni a tetőt és egyben le lehet törölni az algákat is. Akinek meg kevesebb mint egy hét alatt elalgásodik az üvege ott bizony a baj nem kevés.
2013. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla. Csupán a két dolog nálam nem esik egybe.
2013. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam bevált :)
2013. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért is kell hetente vizet cserélni? Egy többszáz literes akváriumban ez eléggé macerás dolog lenni, ráadásul ha megfelelő szűrővel van ellátva, akkor felesleges is.

Attól hogy mágneses algakaparót használok, még nem félek belenyúlni a vizbe. És még nekem sem karcolta soha össze az üveget. Akinek nem vált be, az ne használja, de ne is irjon hülyeségeket.

2013. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!