Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Feldagadt a guppijaim hasa,...

Feldagadt a guppijaim hasa, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

20 literes akvárium , víztisztító ,4 guppi, egy neonhal.

etetés után észrevettem hogy eléggé fel van dagadva a hasuk de csak a négy guppinak. Semmi más jele nincs annak , hogy valami fertőzés lenne, ezen kívűl teljesen egészségesek . mi lehet ez?


2013. jan. 27. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos: a halaid rövid időn belül meg fognak dögleni.

Az akvárium túl pici, 30l alatt nem is szabadna tartani halat, legalábbis anélkül, hogy el ne pusztulnának, meg hát az állatvédelmi törvény se engedi a 30l alatti haltartást. A neonhal csapathal, abból legalább 6-8 db kell, és legalább 80 literes akvárium. Egyébként szerintem vagy gyulladás vagy hasvízkór

2013. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne aggódj tökéletesen elvannak. Ja és csak túl ették magukat mert megfigyeltem hogy minden etetés után ilyen a hasuk. (etetés előtt nem) és utána pedig 'lelapul'
2013. jan. 31. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!