Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet ekkorába valami halat...

Lehet ekkorába valami halat tenni?

Figyelt kérdés
30literes akváriumom van, Sakura garnik lesznek benne, azt szeretném tudni, hogy lehet-e mellette valamilyen hal. Az nem zavar, hogy nem szaporodnak a garnik miattuk, csak hogy elméleti alapon lehet-e mellettük valami fajta hal
2013. febr. 2. 14:48
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
Lehet, néhány nano halat. De ilyen kis akvárium esetében nem tanácsos a társítás, hacsak nincs hozzá valami jobb szűrésed.
2013. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ebből van meg a 30literes, most nem találtam azt a linket. Igazából a szűrés is az alap ami a szetthez van, ugyhogy akkor ezek szerint nem.

2013. febr. 2. 15:04
 3/8 Pendulum92 ***** válasza:
6 db, pl. boraras elfér benne ha jó szűrés.
2013. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem ahhoz is Pat MINI lesz. Ha minden igaz, az 400 liter per órás. Ha venne a fejre egy nagyobb szivacsot, még jó is lehet.
2013. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Munkában mennyivel több, ha halak is vannak benne? Mert elsö akváriumnak veszem, és hát a sakura egy kevésbé igényes garni, azért azt választottam.
2013. febr. 2. 17:49
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Gyakrabban kell aljzatporszívóznod, többféle kaja kell. A Sakura nem túl érzékeny.
2013. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rövidesen kimerül az erre szánt keretem most, ugyhogy akkor a halak még várnak míg lesz jobb szűrő vagy szivacs. Köszi a válaszokat! :)
2013. febr. 2. 18:11
 8/8 YourDestiny ***** válasza:

Jobb szivacs:


[link]

2013. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!