Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az alganyaló nagyra nő?...

Az alganyaló nagyra nő? Lehetséges, hogy 1 hónap alatt nőjjőn 1cm-t?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 19:53
 1/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
De az pleco volt.
2013. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bamboochatheone ***** válasza:
Tessék, egy plekó: [link]
2013. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Treská ***** válasza:
Fajtól függ szerintem, meg hogy mennyi a kajája. de sztem nőhet 1 hónap alatt 1 centit. Nekem volt már rá példa.
2013. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bamboochatheone : Hát ez elég undorítóóóó! :) Utolsó:Köszi.:)
2013. febr. 3. 20:34
 5/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
Szerintem szép :)
2013. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt igazából nagyon sok dolog befolyásolja:


nagyban függ a vízminőségtől is. ha rossz a vízminőség (és tételezzük fel, hogy minden más klappol), akkor hiába nőne a pleco-d alapban pl 40 centisre...jó ha 20 centi lesz. viszont ha tiszta, jól szűrt és megfelelő minőségű a vized, akkor lényegesen jobbak a kilátásai ugyanannak a halnak :)


ugyanez vonatkozik pl a helyre is. vegyünk egy egyszerű ancit, aki kb 12 centisre nőne 100 literben. ha ugyanezt az ancit kis korától kezdve 30 literben tartod, akkor az életben nem lesz 5-6 centinél nagyobb. és lehet sokat is mondtam.


persze az is közre játszik, hogy milyen minőségű ételen nevelkedik. a mennyiség itt kevésbé játszik közre. hiába adsz a haladnak egy rakat silány minőségű ételt, attól az ő szervezete még nem tud miből építkezni (hiszen a rossz minőségű élelem nem tartalmazza azokat az anyagokat, amikre szüksége lenne).


és végül de nem utolsó sorban tényleg sokat jelent a hal fajtája. egy pleco optimális körülmények között sokszor akkora lesz, mint pl egy anci.

2013. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!