Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kik a leghasznosab...

Szerintetek kik a leghasznosabb válaszolók ebben a témakörben?

Figyelt kérdés
Halak-Akvarisztika.
2013. febr. 6. 20:39
1 2
 1/15 _.-Akv-._ ***** válasza:
100%
bamboochatheone, Murr, hable, zsebev, LittleMonsterXOXO, Darkkingdom, YourDestiny.
2013. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
azt hiszem itt szokott válaszolgatni egy Murr nevű felhasználó. Szerintem ő tapasztalt ember. Legalábbis amikor egy akvarisztikával kapcsolatos kérdés válaszait látom. Vagy még ott van egy bizonyos Hable felhasználónevű egyén is. Én csak őket ismerem így GYK-ról.
2013. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 _.-Akv-._ ***** válasza:
69%
Ja meg Platypus, bocs hogy először kihagytalak :D
2013. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 _.-Akv-._ ***** válasza:
76%
Meg persze sok névtelen, akik ugyanúgy "híresek" lennének ha névvel válaszolnának. :)
2013. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pendulum92 ***** válasza:
68%
Talán Murr-t emelném ki. Segítőkész, nagy tudású, rendes.
2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Murr, hable
2013. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Ezeket akik le írtak előttem őket tudnám mondani én is!
2013. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Bomhii-t kifelejtettétek srácok! :)
2013. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a megtisztelő bizalmat, jól esik egy kis pozitív visszajelzés.


Kimaradtak sajnos régi nevek, mint például Frontosa, aki ritkán válaszol, de csak azért, mert mi megtesszük helyette. Ha mi elfogyunk tudásilag, akkor jön ő :) Meg például kzs, és rengeteg név nélküli válaszadó, aki már akkor is itt volt és segített, mikor még teljesen kezdőként jöttem fel kérdezgetni.


A kérdés hatására vissza is olvastam a régi kérdéseimet, hát akad jó pár suta köztük, az első válaszaimról nem is beszélve :)

2013. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Frontosa ***** válasza:
100%

Köszi Murr! =)

Való igaz, hogy mostanában sok hasznos válasz érkezik a feltörekvő generációtól pillanatok alatt, mire én ide tévedek már megválaszolták a kérdést többen, nincs értelme leírni ugyanazt. =)

Régen ott volt pl gfero is, azt hiszem vitorlásokat tartott és évekig válaszolgatott. Most visszanéztem az első válaszaimat, 2010 óta vagyok itt, akkor már Murr, Platypus és Gfero is itt volt. Megszámoltam, kb. 850 megválaszolt kérdésem van, durva!

Murrnak ennek biztos a többszöröse.

Üdv,

2013. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!