Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon nagy baj?

Ricsikee1997 kérdése:

Nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy baj? Bekapcsoltam az akváriumi fűtőt és elaludtam véletlen... az akvárium 25literes (kis hal nevelő) és felment a hőmérséklet 38fokra mihelyt észrevettem lehűtöttem 26fokra.. szerintetek túlélik? 5-6 alapból nem bírta de a többi 40-50 megmaradt még.. szivárványos guppi-ról van szó.

2013. febr. 9. 06:22
1 2
 1/13 Darkkingdom ***** válasza:
Kérdésedre annyit tudunk válaszolni amennyit józan paraszti ésszel te is gondolhatsz!Nagy baj-e? Szerintem egy értelmű igen nagy baj...de már megtörtént tehát legközelebb figyelj oda..ennyi :) Az hogy túl élik-e? 50-50% (vagy IGEN vagy NEM) ez is csak idővel fog kiderülni!De amik megmaradtak azok közül is lehet hullani fognak még el (Sőtt) de páran biztos túlélik és felcseperednek :)
2013. febr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40-50 hal egy 25literesbe?:D hiába halnevelő, de nem kicsi?
2013. febr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
50literesbe voltak csak átpakoltam őket a kibebbe mert azt hamarabb le tudtam hűteni..
2013. febr. 9. 07:08
 4/13 Pendulum92 ***** válasza:
Ezért kell termosztátos fűtőt használni. Azt beállítod egy bizonyos hőfokra, és addig fűti csak.
2013. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úhh, hát ami túlélte az már csak megmarad.
2013. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 YourDestiny ***** válasza:

Nem akarsz venni egy termosztátos fűtőt? Persze ne 1500 forintosat, mert azzal hasonlóan járhatsz. Abból a 2500 forintból már veszel egy egész jó. Az ilyen fix fűtőket meg... hát igen, mondják, hogy nem fűti túl az akváriumot... mégis... itt az eredménye. Egyáltalán jól van méretezve?


Meg milyen halak? Lehet, hogy inkább fűteni se kéne, jobban járnál, és a halak is.

2013. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 YourDestiny ***** válasza:
Vagy ott a gond, hogy nincs szűrés? Mert ugye ha nincs elég vízmozgás, akkor nehezen fog ám szellőzni, és hűlni. Logikus, hogy megfőzöd a halakat.
2013. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szivárványos guppi növendékekről van szó és volt szellőztetés is de szerintem csak megmaradnak mert esznek meg most is jól vannak...
2013. febr. 9. 16:37
 9/13 YourDestiny ***** válasza:
Gondoltam, hogy guppi, ezért is említettem, hogy jobban járnának a fix fűtő nélkül. Nekik jó a 20 fokos víz is.
2013. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az nem lenne túl hideg mert 24 fokot emlegetnek?
2013. febr. 9. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!