Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet vmit tenni az ellen h a...

Lehet vmit tenni az ellen h a betta hím ne támadja úgy a nőstényt hanem mondjuk szaporodjanak? Mert a farkát nem tépkedi csak most már kergeti is amikor kiteszi rá a (csukjáját).

Figyelt kérdés
Nem egy agresszív állat a mollikat nem bántja a 21 literes aksiba. a 21 literes aksi jó nekik? mert mondom csak a nőstény bettára csinál ilyeneket.
2009. szept. 6. 10:34
1 2 3
 11/22 Salx Narval ***** válasza:
Én igazán nem akarlak bántani téged, de miért veszel halat addig, amíg nem ismered őket.Ez nem túl okos dolog.Írd be a keresőbe a nevét és olvasd el, mi is az, amit vásároltál,utána, ha marad kérdésed szívesen válaszolok.Had ne írjam le az egész szaporodási és ivadékgondozási teendőket.Ott az oldalon mindent megtudhatsz róluk.SN.
2009. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Még bennt volt a nőstény egy kis fészket épített, de ahogy kivettem hozzá sem kezd a habfészekhez. :( ez hogy lehet??
2009. szept. 6. 13:57
 13/22 A kérdező kommentje:
MIkor bennt volt a nőstény akkor csinált egy kis fészket ahogy kivettem tőle hozzá sem nyúl a habfészek készítéséhez :O ez hogy lehet??
2009. szept. 6. 13:57
 14/22 Salx Narval ***** válasza:
Ha fészket épített, akkor próbáld meg visszatenni a lányt,hátha folytatja, de azért figyelj.Ha lerakta az ikrákat utána vedd ki, mint ahogy már írtuk.SN.
2009. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Elölvastam én a vétele előt legalább 4-6 oldalt de nem írta le eddig egyikbe sem a szaporodást h mit kéna adni neik h életbe maradjanak
2009. szept. 10. 16:00
 16/22 anonim ***** válasza:
Google:Betta szaporítás-t próbáltadmár?Ha ott sincs válasz,akkor szerintem sehol.De tényleg olvass el több oldalt is,ahogy ezt tetted a vásárlás elött is.Üdv Lucky
2009. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Beirtam helyetted,és a legelsőben az első pillanatban megtaláltam választ.Ezt olvasd el!:

[link]

üdv,lucky

2009. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

elolvastam köszi!

Akkor mégegyszer megpróbálom majd egy olyan 1 hét múlva mert most valahogy eltűntek valószínű akkor h megették. Elég elkeseredett a hím ezért lehet h mos megpróbálhatnám?

DE van ralyta egy pár db fehér pontocska az is betegség? =) (ahogy megette vagy elpusztultak a kicsik akkot lett ez)

2009. szept. 12. 09:49
 19/22 anonim ***** válasza:
Most hogy nem tudod mi baja a bettádnak,levert,szomoru,pontok vannak rajta,csak azért is mindenáron ívatni akarsz vele?A lényeg h kicsik legyenek?Szerintwm elöbb tudd meg mibaja,kúráld ki,és majd után mikor már rendesen viselkedik akkor mehet idővel a párzás...(nyilván nem azért vetted h kinyírd,segíts rajta.Tegyél fel egy kérdést,hogy mien betegség ez,hogy nz ki,esetleg fénykép,és utána mehet a dolog...)Üdv Lucky.
2009. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
én sem akarom most röktön majd csak olyan 1 2 hét mlva ha rendbe jön.
2009. szept. 12. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!