Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta ha kiterjeszti "csukjá...

A betta ha kiterjeszti "csukjáját" (a feje allatt lévő lepelt), akkor udvarol? És az agresszív betták megfognak nyugodni vagy külön kell őket tenni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 09:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Minden betta agresszív, főleg, ha van még más hím betta is az akváriumban. Lehet, hogy udvarolni is úgy udvarol, hogy szétnyitja a "csukjáját" de szerintem inkább harcolni készül.(Még saját magára is begerjed, ha egy tükröt raksz elé)
2009. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 fiú volt és 2 lány, és rendszeresen megtámadta a csajokat. Aztán vettünk még egy lányt, és kinyírták a fiút. Ja, és igen, támadott ilyenkor.
2009. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is támadáskor feszíti ki,vagyis nem nekem is ,hanem ez így van mindenhol,de a habfészek alá a nőstényt így kergette be párzáshoz nekem...szoval...amugy nekem a nőstény csípkedte a hímet a hím pedig a másik nőstényen állt bosszút...Ha látod h megcsípi egyszer akkor külön kell tenni őket.nálam a 2 nőstény és egy hím,mind el van választva egymástól.
2009. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is eleinte arra tippeltem h támad mert a nőstény elmenekül olyankor elmenekül tőle.de amúgy meg a hím tejjesen nyugis nem bántja a mollikat azok is nagyon jól elvannak vele a 21 literes aksiba. a nőstényt sem tépázza és habfészek sincs ahova bekergetné, :( hát remélemm inden jó lesz

köszi a tanácsok

2009. szept. 6. 09:46
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és amúy tegnap lett véve mind a 4 hal.
2009. szept. 6. 09:50
 6/11 Salx Narval ***** válasza:
Ebből előbb utóbb baj lesz, kevés a 21 liter, nincs hová elbújni az esetleges támadás elől, egy két nap alatt megszokja a helyet és védeni fogja a territóriumát ami 50cm- es körzet.Nos ez egy 21 literes aksiban,elég gáz.SN.
2009. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor mit lehet csinálni vele? Csak különtenni?De ezeket akk hpogyan lehet szaporítani hogy ha bántja a nőstényt?
2009. szept. 6. 11:05
 8/11 A kérdező kommentje:
És ti tudnátok egy olyan halat ajánlani ami elvan egy 21 literesben és estleg még egy pár hallal?
2009. szept. 6. 11:19
 9/11 A kérdező kommentje:

a másikhoz nem tudok írni ezért ide ...

mikor bent volt a nőstény bet a akkor a hm csinált fészket ahogy kivettem hozáá sem nyúl a készítéséhez :( :O ez hogy lehget??

2009. szept. 6. 13:59
 10/11 anonim válasza:
hát a 21 liter, az tényleg nagyon pici, én abba max 4-5 guppit raknék. Azok nagyon barátságos, szép színes és nagyon aktív kis halacskák, ja és tök igénytelenek és ész nélkül szaporodnak.
2009. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!