Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megfelelő ez a külső szűrő...

Izomszörp kérdése:

Megfelelő ez a külső szűrő 120 literes akváriumhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg más ajánlat?


2013. febr. 12. 17:35
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
65%

Egy vízpumpával jó. A gyári bio viszont cserés (ha egyáltalán lesz benne valamilyen).


Más ajánlat (van olyan jó, mint a JBL):


[link]


Amit pedig én vennék:


[link]


A biológiai szűrőanyag ezeknél is cserés. Ilyen összegért nem lehet minőségi biot várni. 2 liter Siporax fog kelleni pluszban, bármelyik mellett is döntesz.

2013. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bamboochatheone ***** válasza:
Megfelel. Már csak egy jó biológiai szűrőanyag kell bele.
2013. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én inkább ilyet vennék:

[link]


Szinte ugyanazok a paramétereik, de a Tetra-val kapcsolatban csak jókat hallottam. Nekem is ilyen van, és tökéletesen működik!

2013. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, és az ex700-asomban kicseréltem én is a szűrőanyagot ilyenre:

[link]

Veszel egy ilyet, és nagggyon pöpec szűrésed lesz ;)

2013. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:

Mégegy Tetra rajongó. Kérdező, ha dilemmába estél, itt a cikkem a szűrőről:


[link]


Talán valóban az egyik olyan szűrő, amire a legkevesebb panaszt hallani.

2013. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes választás, beépített aquastop van nem kel külön csapokkal vergődnöd, van rajta egy gomb azt lenyomod a tetején és lelégteleníti magát, van rajta szabályzó a vízerősségét tudod állítani jól jön takarítás után ha újra csatlakoztatod a rendszerhez lejjebb kell venni és úgy nem nyomja bele az akváriumba a csőben található koszt lerakódást, teljesen hangtalan, egyedül a töltettel kell variálni 3 rekesze van alul kerámia, a középső tálcából a durvább szivacs a kerámia tetejére a másik szivacs tartalékba eltéve, a helyére siporax 1 liter elég de belemegy majdnem másfél, a legfölső rekesz marad gyári az szivacs kazetta. így akár 4liter szűrőközeg 1l-kerámia, 1.5 szivacs, 1.5 biológiai. Nagyon kényelmes bebizgatható gép 11w árammal 700l/óra.
2013. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Tömlő adapter már elég sok külsőn van. Szabályozni mind lehet, erre van a csap. Légtelenítő pumpát is kapnak az újabbak mind. Viszont a szűrőtartály mérete kisebb az Atmanénál és Tetraénál. A szűrőkosár is lehetne 3 helyett 4.
2013. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket :)
2013. febr. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!