Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » GloFish? Lehet venni ilyen...

GloFish? Lehet venni ilyen magyaro. -n?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a GloFish-ek. Elvileg természetes génmanipuláció eredménye h világítanak a halak! lehet venni ilyet itthon? valakinek van ilyen Glo Akváriuma?tapasztalatokat írna valaki? akár netről is csak magyarul!
2013. febr. 13. 11:26
1 2 3
 11/26 _.-Akv-._ ***** válasza:
Növényes akváriumot akarsz, miközben algaevőkről kérdezgetsz, meg halbehozásról repülőről. Hmm, ok.
2013. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
több akváriuma nem lehet az embernek? Ez mellesleg a szobámba lenne. Mert nem bírom a boborékoltató hangját tehát nem tartok bent halasat. A halas akváriumom a nappaliban van, az algaevő meg gyönyörű és szívesen vennék egyet. Ugyebár mint azt olvashattad B E T T Á T akarok kint venni... mellesleg európában illegális maga a hal de aksit lehet venni természetesen! Márpedig nem akarok börtönbe menni illegális állattartás miatt. Gondolom félreértetted. A GloFish megnevezés nem ( csak) a halat takarja hanem ez a márka. "lehet ilyet venni itthon? " ezt is az akváriumra értettem! de nemtudom miért kell vádaskodni. Nem mondtam el elég tisztán hogy nem akarok világítós halakat??
2013. febr. 13. 17:47
 13/26 Frontosa ***** válasza:

Ha nem bírod a bubik hangját akkor miért nem kapcsolod ki a levegőporlasztást? A szűrőnek porlasztás nélkül alig van hangja.

Üdv,

2013. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötözködni, csupán megjegyezném: az akváriumba nem "buborékoltató" (magyarul levegőztető, vagy légpumpa) kell, hanem szűrő. Ha minőségit veszel (Eheim, JBL), akkor az hangtalan, és nem fúj be levegőt, hanem a vízfelszínt mozgatja, ergo így juttat oxigént a vízbe.

Amire te gondolsz, hogy hangos, az egy légpumpa, gondolom én. Az fúj buborékokat a vízben. És az tök fölösleges egy akváriumba, hacsak nem egy szivacsszűrő van működtetve róla.

2013. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
tudom de az állatorvos azt mondja hogy ne kapcsoljam ki... így hát a megoldás: kint vannak és a szobába pedig növényes lessz! nem logikus? van halami is, és van a szobámban is aksi! :) problem megoldva!
2013. febr. 13. 18:03
 16/26 A kérdező kommentje:
ez szűrő és légpumpa egyben. és led van hozzá ami alig hallhatóan de sípol... én meg a szúnyogzümmögéstől is álmatlan vagyok. nekem Hydor van és úgy alulról áramlanak fel a buborékok
2013. febr. 13. 18:05
 17/26 anonim ***** válasza:

Az állatorvos tuti, hogy a szűrőt mondta, hogy ne kapcsold ki. Azt nem is szabad.

Azt ugye tudod, hogy egy növényesbe is kell szűrés, nem is rossz?

2013. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Látod, ezért nem tudsz aludni, mert Hydor. Cseréld le Eheimre, vagy JBL-re.
2013. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Platypus ***** válasza:

A növényes és az UV-s világító izék együtt nem működnek. A növényeknek rendes fényerő kell, ami a legkisebb UV sugárzásal kombinálva már erős algásodást okoz. És egy növényes akváriumban is nagyon fontos a vízmozgás, hogy megfelelő gázcserét biztosítson a növényeknek. Ha ez nincs meg, megint alga lesz a következmény.


Ha ennyire megfogott téged ez az UV mizéria, egy Artemiás akváriumot ajánlok neked. Sima konyhasót kell keverni csapvízzel, az Artemia petéit kb 500 Ft-ért veheted meg. Ha az üvegedény elég széles, és nincs sok állatod, akkor nem kell vízmozgás, szépen szaporodnak anélkül is. És az artemiáknak mindegy, milyen műanyag izék világítanak mellettük.

Ez itt egy foszforeszkáló kalózhajós gyári Artemia szett:

http://www.youtube.com/watch?v=1B1Jpb87zk4

2013. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Frontosa ***** válasza:

Nem kell bubi, a szűrő old be annyi O2-t, elég ha csak az fodrozza a víz felszinét. Mielőtt ,,tenyésztésbe" fogsz illene tisztában lenni a szűrés alapjaival.

Üdv,

2013. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!