Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » GloFish? Lehet venni ilyen...

GloFish? Lehet venni ilyen magyaro. -n?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a GloFish-ek. Elvileg természetes génmanipuláció eredménye h világítanak a halak! lehet venni ilyet itthon? valakinek van ilyen Glo Akváriuma?tapasztalatokat írna valaki? akár netről is csak magyarul!
2013. febr. 13. 11:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
és ez az Artemia pontosan mi is? ez a márka? vagy mi szaporodik? nem egészen tiszta... Melyik JBL-t ajánjátok kb 50literbe?
2013. febr. 13. 18:53
 22/26 anonim ***** válasza:

Vegyél neonhalat:

[link]

meg Normani halat:

[link]


Rakj fölé egy fehér + kék csövet és kéken fognak fényleni.

Neonnak a teste, normaninak a szeme.

[link]


Vagy ha lilás fényt akarsz, akkor egy sylvania aquastar csővel világítsd meg őket:

[link]

2013. febr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Platypus ***** válasza:

Az Artemia salina egy rákféle, magyarul sórák vagy sóféreg néven ismert. Több gyerekjátékot is forgalmaznak amikben ezeket a rákokat lehet nevelgetni, ilyen például a "Sea monkeys". Az Artemia lárvái kiváló tápértékű apró haleleségnek számítanak, az ivadékhalakat sokan etetik ezzel. És ezért a legtöbb akvarisztikai gyártó forgalmazza a petéit, amiket otthon kikeltetve etetheted a halaid. Vagy éppen felnevelheted a rákokat, mert érdekes állatok.


Ez itt az én "akváriumom":

http://www.youtube.com/watch?v=EIfiUuy4VHw

2013. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 _.-Akv-._ ***** válasza:
Platypus ez a tiéd? :) Régebben láttam ezt a videót, és nem is gondoltam, hogy a tiéd :) Grat hozzá tök jó :D
2013. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
JA HOGY SÓRÁK! :D oké így már tudom!
2013. febr. 15. 11:35
 26/26 anonim válasza:

Üdvözlök mindenkit a gyakiri vèlemènyek oldalon

Èrdemleges választ ebben a tèmában sem találtam,viszont saját vèlemènyeket annál többet. ( A lőtèri kutyár nem èrdekli, hogy kinek tetszik vagy kinek nem ) Nem ez volt a kèrdès. A helyes válasz, hogy hivatalosan nem lehet glofish- t beszerezni. Egèsz Európába tìltott kereskedni vele, nehogy vèletlen bekerüljenek a tavakba

2018. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!