Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek hogy a szűrő ne...

Mit tegyek hogy a szűrő ne szívja be a halakat?

Figyelt kérdés
Egy nap alatt elpusztult 3 hal mert beszívta a szűrő:( Most kisseb fokozatra állítottam be, kíváncsi vagyok hogy így lesz-e még vmi bajuk. De kis fokozat nem igazán elég mert 120 l-es az akváriumom és azért kis fokozatú szűrés nem a leg jobb. Mit tegyek??
2009. szept. 6. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:

A szívórészhez tegyél ha cső a végére szunyogháló szerű anyagot

vagy harisnyát de azt lehet beszívja ha erős

2009. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
tiszta Némó nyomában:D
2009. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
a gyilkos szűrőxd amugy a szűrők végén szokott lenni ilyen cucc amit rá kall rakni, nézd át a dobozát nem adtak -e valamit
2009. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hálót kell rá rakni, mint az előttem is mondták. Lehet kapni akváriumokba direkt ilyen szunyoghálószerű anyagot.
2009. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen szűrő? Ha Aqua-El, akkor a szivacs körül szedd le a műanyag házat.
2009. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy beszívja a halat ezt úgy értem h a szűrőhöz oda szívja magához a halat és nem engedi el. A háló igen az jó ötlet csak az a baj hogy hiába tenném oda akkor is oda szívja a halakt:S és nem tudom h mit csináljak vele :S
2009. szept. 7. 07:04
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Ne viccelj már, hogy nem elég, én a 300Literes aksinál se járatom akkora teljesítménnyel, hogy odaszívja a halakat. Azért van a plusz teljesítmény, hogy ha kialakult a biológiai szűrés ( telítődött a szivacs,ill szűrőanyag) akkor tudj még rendes átfolyást biztosítani.Nem az a cél, hogy 10 perc alatt, forgassunk át 1000 liter vizet.Ahogy szépen kialakul a biológiai szűrés, egyre gyengébb lesz a teljesítmény, ezt kell kompenzálni a teljesítmény növelésével.Vedd le a teljesítményt, és ha kell erősítsd.SN
2009. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van rajta áramlás állító akkor csavard lejjebb elég lesz az hidd el
2009. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem egy 140 l es aksim van.Én 6 nagyon kisteljesítményű szűrőt működtetek benne.kb annyiba kerül mint 1 nagyobb telejesítmény vagy még annyi se.Javaslom h olyat vegyél ami szivacsból van és kisteljesítményű.
2009. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6-ot???:O De annan sok a vezeték meg minden nem?? Az hogy néz ki ezt nem értem:S tudnál e-mailba küldeni képet?
2009. szept. 15. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!