Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elrepedt akváriumból jó lett...

Elrepedt akváriumból jó lett szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 15. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem kifejezetten tetszik az már más kérdés hogy a növénynek ez mennyire jó! :) :/
2013. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Művirágot tettem bele,bár szívesebben tettem volna élőt,csakhogy locsoltam volna? Meg ha ki kellene venni,összeszaladna a sok kis golyócska,ami habszivacsból van!Ja és köszi,h tetszik!:)Nekem is! :)
2013. febr. 15. 22:25
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Nekem személy szerint nem tetszik, de az a lényeg, hogy neked tetsszen. :)


Amúgy nyugtass meg, hogy ebben sosem tartottál halakat.

2013. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Lenyűgöző, nekem nagyon tetszik! :)
2013. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!..azt is,hogy tetszik és azt is,hogy nem!:) Kidobni kár lett volna!:) Megnyugtatlak,de 10 percig! :(Mivel elrepedt így kikerültek belőle! :)
2013. febr. 15. 22:31
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Én észre se vettem hogy műnövény bár most belegondolva öreg hiba látni ott as műanyagot... stb! xD De nekem akkor is tetszik és szerintem kreatív vagy! :)
2013. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Aranyos dísz lett. :-)

Szerintem élő növénnyel és vízzel ne is kísérletezz, még akkor is necces lenne, ha műanyagból lennének a golyócskák. Idővel szétcsúszik, bebüdösödik, tele lesz penésszel, nyálkával stb. Maradjon így víz nélkül, esetleg időnként változtathatod benne a művirágot. ;)

Bár ha jól látom cserepet bele lehet dugni. De szerintem akkor se tegyél bele élő növényt, mert csak bepiszkolódik alatta, és nem is tud alulról megfelelően szellőzni, lehet gomba képződne. (Csak jó tanácsként említettem meg ezeket, mert én is próbáltam ilyesmit régen, de van, ami víz nélkül jobb. :))

2013. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oké,köszi! :) Colás üveget vágtam el,abba van beledugva a cserép!Majd valami fa vagy bokor félét nézek bele,persze műt,mert ezt picinek látom benne! :)
2013. febr. 15. 22:38
 9/16 YourDestiny ***** válasza:
64%
Jó ez így, legalább nem hal van benne. Hallelujah! :)
2013. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Biztos mutatós lesz!

Egy ismerősömnél is van hasonló (ő egy hasonló alakú régi üvegtálat töltött meg apró kavicsokkal), nála a múltkor "gallyak" voltak benne, olyan faág, aminek sok kicsi ága van és hosszú, és karácsony alkalmából körbevezette rajta az égősort. (Vannak is amúgy ilyen díszek, legalábbis már láttam lakber magazinokban.).

Vagy esetleg bele lehet dugni pár nagyobb fenyőágat, lefújni hósprayvel és rárakni pár díszt, vagy húsvétra beleszúrni aranyeső ágat és lehet kapni apró fatojásokat, amiket rá lehet akasztani, vagy esetleg csinálsz papírból nyúldíszeket stb.

De szép így is, és olyat csinálj, ami neked tetszik. :-)

2013. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!