Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek jó ez így a...

Szerintetek jó ez így a garnéláknak?

Figyelt kérdés

Sziazstok! :)


Most készülök összeállítani egy 54literes növényes aksit! olyanra gondoltam hogy mohás talaj és egy szőlőtőkére karácsonymohát kötözni és valami bonsai szerűt csinálni! :) valami kis mini japánkertre gondoltam egy légpumpával. Vagy Red Cherryt vagy Sakurákat szeretnék 10-12 darabot. Egyrészt azt nemtudom hogy a légoszlop ( amit a légpumpa csinál ) nem árt-e nekik, másrészt pedig hogy 4darab bécsi Xipho-val összerakhatom-e őket. nem feltétlen szertnék bele halat csak gondoltam mutatós lenne. abban kérnék még segítséget hogy ti a garnélát etetitek? ha igen akk mivel? mer van aki azt mondja nem kell mert ott van az amit letisztít, van akiszerint tubiflex de olyat is mondtak már hogy lemezestáp egy hétem 2-szer. na most akkor hogy is?



2013. febr. 17. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Xiphoval nem raknám össze, eleségnek nézi, és a kicsiket tuti, hogy levadássza. De lehet, hogy a nagyokat is.

Egy sima légpumpa nem lesz elég 54l-be. Az olyan max 25l-ig jó, szivacsszűrőként. 54l-be mindenképp belső motoros szűrő, vagy pedig mattenszűrő kell.

Garnélákat is etetni kell természetesen, nekik is megvannak a tápok: [link]


Illetve ezt olvasd el, minden le van írva, amit tudni kell az etetésükről: [link]

2013. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!