Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek halat vegyek vagy...

Szerintetek halat vegyek vagy hörcsögöt? A halnak a felszerelése:fénycső, szűrők, akvárium, vízmelegítő, hőmérő stb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 17:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hát igen a höri az olcsóbb.
2013. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 _.-Akv-._ ***** válasza:
47%

[link]


Nem lett a legolcsóbb, az alapja az amit én csinálnék, mellette meg ottvan, amit lehet olcsóbban, vagy egyáltalán nem is kell. (tehát kell, csak nem létszükséglet) :D

2013. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%
Akv ez így nem jó ha te állítasz össze neki egyet mert azt se tudja még hogy eszik-e vagy isszák azt amit küldtél!Majd ha úgy döntött hogy akvarizálni fog akkor majd utána olvas és tudni fogja hogy ő mit akar mit tehet meg és mit engedhet meg magának akkor majd tesz fel megint egy kérdést hogy jó ez így?!
2013. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 _.-Akv-._ ***** válasza:
39%

Mi a probléma vele? :D Ittvannak a felszerelések, meg az is, hogy mennyibe kerül.


A válaszom meg egyértelműen a halra szavaz, tehát máris megválaszoltam mind a két kérdést.

2013. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
16%

hörcsögöt nem vennék

1. semmirekellő állat nem szép , nekem nem tetszik

2. betegséget terjeszt

3. ha elszabadul a lakásban mindent gajra tesz

4. éjjel ha szobádban van vagy ha közel van hozzá nem tudsz tőle aludni mert furr farag

stb...


én nem költenék rá az biztos ...

2013. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Azért azt cáfolnám hogy a hörcsög betegséget terjeszt.

Az alvás meg, hát ki tudja. Egy olcsóbb szűrő is tud ám zakatolni. Egy légpumpával működtetett szivacsszűrőről nem is beszélve. :D


Egyébként én írtam, hogy 15 ezerből kijöhet az akvárium. De azt is írtam, hogy a berendezésre, növényekre, halakra még egyszer ennyit el lehet költeni, szóval a 30-35 ezer ft a helytálló.

A fenntartási költsége már elenyésző ehhez képest. Nekem egy 30l-es nanom van garnélákkal, kiszámoltam egyszer régebben már, hogy mennyi a havi kiadásom. Olyan 400ft jött ki mindenestül, áram, víz, kaja, stb. Azért csak ennyi, mert nem kell fűtő télen. :D

2013. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Hörit vegyél, én most egeret szeretnék:)
2013. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Rágcsálók vizeletével terjed a leptospirosis. A betegség magas lázzal, esetenként súlyos, halálos máj- és veseelégtelenséggel, savós agyhártyagyulladással jár."


meg még rengetek betegség , ja plusz a höri tuti hogy megfog harapni míg hozzá szoktatod a kezedhez de utána is lehetséges , aztán ha nem kezeled le kellően hejaj ....


ja és borzalmas hangosak , egy szűrőnél 1000 szer hangosabb :)

2013. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Má bocs emberek de etty hal az csak ilyen hal és nem csinál ám semmit.Csak hápog.

Egy hörcsök meg jófej meg izgi me sosem tudod mit tanul meg,nagyon okos állat.Az enyém kiri volt,mindennap játszottunk,és puha volt a bundája.

2013. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 _.-Akv-._ ***** válasza:
A hörcsög egy nagy sz*r. Ha rágcsálót akarsz akkor tengerimalacot vegyél, de amúgy meg ne rágcsálót, hanem akváriumot.
2013. febr. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!