Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növény látható a képen?

Milyen növény látható a képen?

Figyelt kérdés

A növényt úgy kaptam, és nem tudom beazonosítani. Segítenétek?!

A link lent...


2009. szept. 9. 13:54
 1/9 A kérdező kommentje:
2009. szept. 9. 13:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevét de jó terjedelmesre tud nőni és az algák is szeretik...
2009. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, azt észrevettem, hogy az alga szereti, de a guppik egész jól karbantartják.


Szét lehet szedni a tövénél? Úgy tűnik, mintha több kis tőből állna az egész növény.

2009. szept. 9. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én itt keresgéltem, nézd meg Te is, hátha megtalálod, nekem nem sikerült, mert annyira egyformák. :)

2009. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szét lehet szedni...
2009. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyanilyen ágyam van:))
2009. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ez a növényke nagy valószínűséggel a Cryptó vizikelyhek valamelyik fajtája.Ami biztos az-az, hogy indáról szaporodik és szét lehet választani.Vedd ki a kosárból egy kicsit vágd vissza a gyökereket.Óvatosan húzd szét a csomót és két három részre válaszd szét.A gyökérnyak ne kerüljön a talaj alá. Elég lassan szokja meg a helyét, de ha jól érzi magát szépen hozza az új indákat ezeket nem fontos leválasztani, csak ha máshová szeretnéd ültetni.Igényli a táptablettát.SN.
2009. szept. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mennyire fény igényes?
2009. szept. 11. 16:38
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Közepes fényt és közepes vízminőséget igényel, ezt írják róla. Az én tapasztalatom az, hogy közepes fényben csak vegetál, és idővel rohadni kezd.Én a fényigényes növényekhez sorolnám.És mint már írtam,tegyél tablettát a gyökerekhez.CO2-tabletta is mehet neki.Folyékony tápszert nem igényel.SN.
2009. szept. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!