Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja a neon halamnak?...

Mi baja a neon halamnak? Többi lent

Figyelt kérdés

semmi változás nem tapasztaltam rajta ugyan úgy viselkedik eszik mint ezek elöt bár volt 1 ipoly lazac ö hajtöta a kisebb halakat.

itt egy kép rola

[link]


2013. márc. 1. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem látok ezen a halon semmi különöset, de ha összeszednéd magad és megpróbálnád értelmesen leírni a problémát, akkor talán tudnánk segíteni. De így nem értelek, most ha nincs semmi gyanús a halon, akkor miért gondolod, hogy baja van?
2013. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na akkor leirom a hát uszója mintha meg lenne tépve és az oldalán a van két csik olyan mintha hiányozna vagy kikopot volna a szine de ha jobban megnézed a képet a hát uszoja alat és a kopoltyuja mögöt látni is azt a két csikot
2013. márc. 1. 12:40
 3/10 A kérdező kommentje:
pármapja még nem nézett ki igy
2013. márc. 1. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Mik az akvárium adatai?
2013. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

70 literes aksi aqvael turbo 1000 belső szürő biologiai szürést is tud 23w kompakt fénycső és van benne 1 poharas belsö szűrő is. hetente 10-15 százalékos viz cserét végzek

van 3 guppi 3 panda harcsa 2 platti és 3 ipoly lazac

2013. márc. 1. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Az úszó felhasadása lehet a csipkelődéstől.

A csíkokat nem látom. De egészségesnek néz ki a hal.

2013. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


a képen bekarikáztam azt a csikot amit senkise látja

2013. márc. 1. 13:09
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
69%
Én látom, de szerintem az legfeljebb sérülés, valószínű a csipkelődéstől. Az ipoly lazac nem tudom mi lenne, a többi meg nem bánthatta.
2013. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lényeg hogy nem beteg köszönöm a válaszokat
2013. márc. 1. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van neonhalam, van pont ilyen fakó színű is.

A víz minősége rossz, elég kényes hal. A hátúszója meg van csipkedve, lehet egy kicsit rosszul úszik.

Ez kizárt lenne, de ha nagy a hasa, nagyon nagy, akkor ikrázni készül, de úgy látom nem, de nőstény.

Neonhal szép, igényes hal, de szerintem csak elevenszülővel és a saját fajtájával jön ki.

2013. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!