Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora legyen az akvárium?

Mekkora legyen az akvárium?

Figyelt kérdés

Magam szeretném ragasztani a leendő akváriumomat. Egy csapat vörös neon (30-50db), egy csapat páncélosharcsa és egy pár törpesügér lesz benne.


110cm széles lesz, ezt már tudom, de mélységet és magasságot még nem találtam ki. Tetszenek az elnyújtott akváriumok is, de nem tudom, hogy élőben nem nézne-e ki bután, illetve mennyire jó a halaknak. Ti milyen méreteket javasoltok?



2013. márc. 1. 13:06
1 2
 11/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
Miért írod oda milyen halakat szeretnél tartani, ha semmit nem fogadsz szívesen a tartásukkal kapcsolatban?
2013. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem a halakról szólt a kérdés, őket már rég kiválasztottam és áttanulmányoztam, milyen igényeik vannak, ezért nem érdekel amiket írsz!


"Az akvárium méretének, meg a benne tartott halaknak semmi köze nincs egymáshoz."


Jól van, ügyes vagy, ülj le 1-es!

2013. márc. 3. 14:01
 13/13 anonim ***** válasza:

"Az akvárium méretének, meg a benne tartott halaknak semmi köze nincs egymáshoz"

hogy nincs köze 1máshoz!!!!???????? mert miért nincs????? pl neonhalnak legalább kell 80 cm kiúszótér kell

2013. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!