Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érdemes guppit vennem az...

Érdemes guppit vennem az akváriumba? Tudnátok egy-két mondatot írni erről a halfajtáról?

Figyelt kérdés

Ilyen halak vannak már az akvárimban: két algaevő, két csigaevő, nagyon sok neonhal, és még három, aminek elfelejtettem a fajtáját (kettő szénfekete, vörös farokúszókkal, a harmadiknak pedig szürke a hasa, fekete a háta, és a hátán egy nem túl vastag, de nem is annyira vékony aranyszínű csík van).

Valamelyik veszélyes lehet a guppira?



2013. márc. 3. 07:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor kicsi lesz neki az akvárium... 300 literes? Nekem sajnos csak 120 literes van. Mit csináljak vele, hogy jobb legyen neki? Vigyem vissza az állatkereskedésbe?
2013. márc. 3. 16:37
 12/17 _.-Akv-._ ***** válasza:

Ha visszaveszik igen, de egy megfelelő akvárium jobb lenne neki. (a boltba sincsenek sokkal jobb körülmények)


Inkább hirdesd meg akvarista.hu-n szerintem.

2013. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igaz, a boltban nagyon kicsik az akváriumok... Csak hát újat venni meg elég drága. Meg én nagyon szeretem az állatokat, és minden létező állatomhoz ragaszkodom... Kicsit hiányozna, de végül is ha így jobb lenne neki, akkor azt hiszem, megteszem az érdekében. :)
2013. márc. 3. 17:52
 14/17 _.-Akv-._ ***** válasza:
A nagyobb akváriumot, vagy a meghirdetést? :D
2013. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A meghirdetést. :D Egyetlen hal miatt nem szeretnék nagyobb akbáriumot venni... :(
2013. márc. 3. 18:25
 16/17 Pendulum92 ***** válasza:

Gyorsan szaporodik, ellenálló hal(kivéve egy-két túltenyésztett, külföldi színváltozat), mindent megeszik.


Személy szerint nem szívesen hagynám ki őket az akváriumomból. Régóta tartom őket, szinte mindig voltak, most is van. Szerintem jópofa a viselkedésük is, ahogy a hímek táncolnak a nőstények előtt. Viszont egy "hibájuk" van, mint minden elevenszülőnek: Elég hamar túl tudjál szaporodni az akváriumot. Nálam csak néhány marad meg, mivel nem teszek külön egyet sem, de így is marad 1-2. Tehát jó, ha van pár ismerősöd, akinek el tudod ajándékozni, ha már túl sokan lennének.

2013. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ neked is! :)
2013. márc. 6. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!