Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tudnék az akvárium szélein...

Mit tudnék az akvárium széleinek élére ragasztani (lepattanás ellen)?

Figyelt kérdés

teknősöket fogok benne tartani és elég nagy, viszont nem olyan vastag az üveg...

ezért gondoltam h ragasztanék az élére vmit, ami kicsit védi az esetleges lepattanástól...stb

de mit és hogyan?


2013. márc. 7. 21:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
óóó ez egy jó ötlet, köszönöm szépen, ki fogom próbálni :)
2013. márc. 8. 16:21
 22/25 Salx Narval ***** válasza:
Már alapból rosszul állsz a dologhoz, nem a terráriumot cipeljük és öntögetjük a koszos vizet a lefolyóba,kádba, stb, hanem leszívjuk a vizet egy slaggal, valamilyen vödörbe és a helyén töltjük fel tiszta vízzel egy alapos takarítás után, ezt hetente meg kell csinálni, mert különben iszonyatosan büdös és fertőzésveszélyes. Ha attól vagy nyugodt, hogy élvédő van rajta, a te dolgod, tegyél rá, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy megértsd azt ami fontos lehet, mármint, hogy nem úgy tartunk tisztán egy terráriumot, hogy kivesszük a tekit, kiöntjük a vizet, kisikáljuk a helyét, majd visszapakoljuk, ez max 5 cm koráig működhetne így. Nem papolok tovább, ha érdekel olvasd el mekkora hely és vízigénye van, ha nem akkor úgyis felesleges minden tanács.
2013. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

kedves utolsó...nem értem h most mi bajod

miért baj az, h kiveszem a tekiket és úgy takarítom a helyüket...had döntsem már el, h hova öntöm belőle a vízet..

egyébként meg hetente többször is kiveszem őket és a szobában mászkálnak kicsit, amíg takarítom a helyüket

nekem egyszerűbb úgy megoldani (még) h kiöntöm a vizet...

ha meg nagyobbak lesznek akkor a kerti tóban fognak élni, télen meg 2 ugyanekkora terráriumba

2013. márc. 8. 18:37
 24/25 A kérdező kommentje:

ja és nem az egész vizet akarom cipelni, hanem lemerek belőle és ami marad, azt öntöm csak ki a WC-be

de így sem könnyű terrárium, a fürdő ajtó meg nem vmi széles

2013. márc. 8. 18:40
 25/25 vodaqua válasza:

Végigolvastam a hozzászólásokat, és egy dolgot nem értek ezzel kapcsolatban. Miért baj az, hogy élvédőt akar rá tenni? Ha neki tetszik, és meg akarja csinálni, miért ne csinálhatná meg? Ettől biztonságosabbnak érzi és egyben jobban alszik este, akkor sz.rni rá! Nem a Te pénzedből veszi... Ez olyan mintha megakarnád mondani, hogy mindenki úgy rakjon tejet a kávéba, hogy a tehenet viszi haza hozzá, nem pedig a doboz tejet...


Jómagam is jó pár terrárium és akvárium gazdája vagyok, és van amelyiken van. (pl, azért mert fából készült L alakú lett rátéve, és így összhangban van a bútorral). És kapaszkodj meg... Még senki nem mondta, hogy MINEK RÁ, hanem azt mondták NAGYON JÓL NÉZZ KI.

2013. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!