Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fát tegyek az akváriumo...

Milyen fát tegyek az akváriumomba?

Figyelt kérdés

kicsit hülyén fogalmaztam de mindegy

melyik mutat benne jobban a vasfa a szőlőtőke vagy a mangrove ?


árat is írjatok légyszí


2013. márc. 13. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem fűzfa van és ingyen szerethetsz bárhonnan.
2013. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha ha ha
2013. márc. 13. 08:51
 3/9 csejani ***** válasza:
100%
Ha ha ha? Nekem is csavart fűz ág van az akváriumban és tökéletes és ingyen volt!
2013. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pendulum92 ***** válasza:

Elég szubjektív az, hogy melyik mutat legjobban, valakinek ez tetszik, valakinek az. Nekem speciel a red moor tetszik legjobban, mert olyan ágas-bogas. Lehet bele rakni szőlőtőkét, fűzfát, gyümölcsfák ágait, gyökereit, de ezeket előtte ki kell szárítani. Én csak gyökeret raknék akváriumba, az jobban bírja(föld alatt is sokszor éri víz)


Ha van kedved előkészítgetni, szedj a kertből, nekem nem volt, így vettem drágán a boltba csontszáraz redmoor-t.

2013. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:
Ahol én vettem, 6000 ft volt kilója.
2013. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Ha fűzfa, akkor szerintem csavart fűz. Mondjuk nekem nem tetszik, elég nehéz szépet alkotni belőle, mert túl vékony. A vasfa szanaszét fogja színezni a vizet, erre 99 százalék az esély. A mangrove is szépen engedi a színét. A Red Moor nem színez, viszont marha jól tud kinézni, ha van rá keret. Ha nincs, akkor szőlő. Az is igen mutatós, csak 2-3 hónapig ő is hajlamos makacskodni, de utána nagyrészt megszűnik a színező hatás.
2013. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
Ja igen, még annyi, hogy a fűzfa nem túl tartós. Maximum fél évet bír, után törik, puhul, minden baja van.
2013. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsánat tűzifát olvastam a fűzfa helyet azért irtam, hogy ha ha ha
2013. márc. 13. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyenem volt ebben, ez vöröses volt előszőr:

[link]

Fél évig színezett, aztán elfogyott belőle a vörösség és barna lett, utána már nem eresztette a színét.


Volt egy ilyen is, ez nem színezett, mert alapból drapp volt, de ez rosszabb volt, mert állandóan penészedni akart, fehér dzsuva képződött rajta.

[link]

Le kellett mosnom heti egyszer, hogy ne durranjon be a víz tőle, végül kivettem és odaadtam másnak, kínlódjon vele ő.

2013. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!