Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék guppikat és aszt...

Szeretnék guppikat és aszt szeretném kérdezni hogy milyen növény, szőrő, kaja, világitás, hömérséklet kell nekik? Meg mindent amit tudni kel

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy kisebb akváriumot,sztem 35l korulit vegyél.Pár növényt ami a boltba van h jol érezzék magukat vehetsz egy kisseb vizmelegitőt is h ugy 22fok körül legyen a vizük egy kissebb fajta aqvale szűrőt vagy mást de az a legjobb a szuro egyben levegőt is ad de csak jominőségüt szabad venni!!és mosott homokot rakhatsz talajnak de inkább vegyél a boltba kavicsokat mert az praktikusabb és vegyél bele vagy 6 darab guppit de mondd az eladónak h 3fiu-3leányhalat kérsz a guppik nagyon aranyosak Megéri halazni veluk mert nagyon feldobjja a szobádat szaporodni is fognak ha komolyan veszed a halazást kérdezhetsz privátban
2013. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aszt elfelejtettem irni hogy mèg neon hal ès ilyen algaevő hal is lesz megfèrnek együtt?
2013. márc. 23. 07:56
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Vehetsz neonhalat is a guppikhoz mert a neonok nem bántanak senkit de érdemes eldontened h nem vásárolsz ossze minden halat
2013. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Algaevő halból olyat vegyél ami nem nő nagyra!!!!én elrontottamezt szoval kérdezd meg az eladót es van olyan faj ami nem növekszik azok aranyosak is
2013. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
És megférnek eggyütt.Ha utanaolvasol pontosan a neonhalaknak meglátod milyen környezetbe kell berakni.ne csak ugy bedobd őket egy tál vizbe hanem ultesd el a növényeket a kavicsba rendezgesd el csinálj kis vackokat nékik ahol elbujkálhattnak és mivel lesznek guppik is próbáld az életteruket a legjobban kialakítani az algaevő meg el van de csak olyan algaevot vegyél amit mondtam!!
2013. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Remélem segíthettem ,már három éve halazok,van egy 80l akváriumom sok halatt szaporitottam ikrásokat főleg es benne vagyok a temaban ja es meg van vagy 10db 7l-tol 30l-ig akváriumom ha es ha később különleges halat akarsz akkor vegyél bettát de ne vásárolj ossze ezer halfajt mert gyilkolni fognak ezeket már mind tapasztaltam.
2013. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Ne hallgass rá!!! Neonhal az minimum 90 litertől lehet tartani, és csapathal, szóval minimum 8. Ha lehet, vegyEl egy 54 literest, jó minőségű szűrővel, fűtővel, ami nem 22 fokos, hanem 24-27. Ha tetős akváriumot veszel, akkor van beépített lámpa, ha nem akkor azt is vegyél. Vagy vehetsz szettet is. Abban van szűrő, fűtő, lámpa. Halakból tarthatsz guppit, egy 54 literesbe pl. 7 darabot. Vagy tarts bettát, de őt nem lehet tartani guppival. [link] nézelődj itt a hal igényeiről.
2013. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
30 liter alatt nem lehet halat tartani,és gömbakváriumban sem. Kedves "kecske1999" milyen halaid vannak hány literesben?
2013. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én bettákat tartok 80l -ben szaporitom őket kissebb akváriumokban tudom h a fiú betták szettepik egymást na mindegy ja es egy guppi megel azobahomersekletes vizben amikor 10eves voltam semmi futó nem volt nékik egy sima asztali lámpával világitottam es szaporodta szoval annyira nem lehetett rossz éltük es a fickónak aki azt írta h 27fok annak azt üzenem h ha latod h nagy a hasa akkor kell berakni egy 27-28fokos vizbe es akkor szül!
2013. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Bocs h mindig elgepelem
2013. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!