Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen? (akvárium)

Pendulum92 kérdése:

Szerintetek milyen? (akvárium)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Látom szokás lett mostanában felrakosgatni az akváriumot, így gondoltam felrakom én is az enyémet.

Adatok:


Méret: 60 x 30 x 40 72 liter

halak: 6 db zebradánió, 6 db vörös karcsú díszmárna, 3 db szivárványos guppi

növények: jávai moha, gömbmoha, hólyagos vízikehely. Tervbe van véve a hátsó részre egy kis bővítés, szerintem valisneriával.(mert most még eléggé kopár.)

dekoráció: Tisza-partról szedett andezit kövek, egy red moor gyökér.

aljzat: 1-3 mm-es sóder.

szűrés: a mechanikait a képeken látható Sera Fil 120 látja el, az az ormótlan szivacs pedig egy ideiglenes(bekrepált a házi külsőm, üvegesnél meg van rendelve az új tartály, a befőttesüveg nem vált be) bioszűrő, két szivacsdarab közé raktam siporaxot, és damillal körbevarrtam, majd alátettem egy porlasztós légpumpát.

Háttér: kék öntapadós fólia, béna voltam a felhelyezésnél, és pöttyös lett. Bár lehet vizes is volt picit előtte :D



2013. márc. 23. 21:24
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Ha drága az uj tető fujd le mat feketére

De jo meg még ugy is alakulni fog

2013. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!