Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyet mennyiből lehetne...

Ilyet mennyiből lehetne csinálni (tengeri akvárium)?

Figyelt kérdés

Ezt találtam, csak szimpla nézegetés közben:


[link]


Nem akarom megvenni, csak érdekel, hogy egy 43 literes aksiban lehet ilyet egyáltalán fenntartani? Működne? Lehetne ilyen szépre megcsinálni, és ha igen kb. mennyiből?



2013. márc. 25. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem fent lehet tartani de nagyon nehéz lehet és ebben menyi halat lehetne tartani hát nem sokat az biztos mert az 55 literes tengeri aksinál kb 15 cm tengeri hal tehető úgyhogy ebbe max 1 et tennék
2013. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Cerberosz ***** válasza:
Ezt kérlek úgy csinálják hogy van egy kép és azt oda fotoshoppolják... sosem volt benne ilyen élővilág. Persze meglehet csinálni, van akinek bejön a nano tengeri van akinek nem, azért azt szoktuk mondani h 100l minimum kell h legyen egy kezdő tengeris. De ha alsópolcosra csinálod meg és a 43l aki van felül és egy 100-200 literes alul az úgy teljesen jó. Am 200-300 ezer alatt nem úszod meg semmi képp
2013. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok én ilyet csinálni, csak kíváncsi voltam, mert úgy tudtam, hogy 100 liternél kezdődik a dolog. De ha már 100-200 literest teszek alá, akkor már inkább csinálnék, egy 200 literest, az csak szebb mint egy negyedakkora. Bár az biztos drágább is lenne. A photoshopra én is gondoltam, csak látszik, hogy az üvegről visszatükröződik, bár biztos meg lehet ezt is csinálni, nem értek a photoshop-hoz.
2013. márc. 25. 17:52
 4/17 anonim ***** válasza:
2013. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Halat nem szabad tenni bele 100 liter alatt. A tengeri garnélákhoz pedig jobb vízminőség kell mint egyes halakhoz.


Nálam a 18 literes kis játék akváriumomban volt egy csomó kis kígyókarú tengericsillag, ami ott született.

2013. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ezt a kis " Nano reef"-et amit belinkeltél, mennyiből lehetne megcsinálni? Én ha egyszer csinálnék ilyen kicsit, akkor nem raknék én bele garnélát, meg halat csak olyan korallokat(vagy mit) amik ebbe a kisebbekben van. Még nem nagyon tudok hozzá szólni a tengeri akvarisztikához, viszont egyre többet olvasok róla, mert én is szeretnék egyszer egy kis tengeri(30-40 liter) akváriumot csinálni.
2013. márc. 25. 19:54
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez, amúgy 22 literes, mégis nagyon szép :)
2013. márc. 25. 19:58
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert kőkarallokat nem tartok, és neked az tetszik, mert az a színes. De annak kell adagolni kalciumot, ahhoz nem értek.


Ha könnyűt akarsz akkor tarts xenia sp-t, ennek csak fény kell, semmi más.

[link]

2013. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Itt egy karélyanemona:

[link]

drága kis szarság.

2013. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ilyen makro algákat tudnék ingyen is adni, ez olyan gyorsan nő, mindig ki kell szednem egy részét:

[link]

csak pénzalgám nincs, pedig az is tetszik.

2013. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!