Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan csiga, ami lassan...

Van olyan csiga, ami lassan szaporodik?

Figyelt kérdés

Szeretnék garnélás akváriumomba valamilyen csigafajt, de olyan kellene, ami lassan szaporodik (tehát nem olyan, mint a maláj tornyos:)


30l-es az akváriumom. Jó lenne, ha az algát enné valamilyen szinten az üvegről. Azt tudom, hogy a spiky, sün- és zebracsiga nem szaporodik. De én olyat szeretnék, ami szaporodik, csak lassan.


Van ilyen csiga? Nagyon megköszönném, ha tudnátok ebben segíteni.



2013. márc. 25. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
egen...a zebracsiga pl nem is szaporodik ;)
2013. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát... a csigák nem kapkodják el.
2013. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A zebracsiga tényleg nem szaporodik, de már több helyen olvastam, hogy petéket rak le, amik sosem kelnek ki, ráadásul még levakarni se nagyon lehet a vasfáról, üvegről.


Szeretnék csigaszaporulatot, csak nem olyat, mint a maláj tornyosoknál, hogy elárasztanak az újszülöttek, és egy idő után az egész talaj "mocorog". :D


Szóval van ilyen csiga szerintetek?

2013. márc. 26. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!