Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig kell áztatni a szőlőgyö...

Ricsikee1997 kérdése:

Meddig kell áztatni a szőlőgyökeret hogy beletehessem az aksimba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 16:08
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha kifőzted, megsikáltad, nem muszáj áztatni. Azért szokás, hogy megszívja magát vízzel és lesüllyedjen. Fogasd le, rakj rá egy nagyobb követ.
2013. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha habzik attól belerekhatom? meg mintha nyálkás lenne... meg van hogy bepeníszdik a vége ahol levágtam..... nagyon szép egyébként van egy 8 cm átmérőjü ága. de akkor is 3 hete áztatgatom beletehetem akkor? nem lesz így már semmi bajuk?
2013. márc. 30. 08:00
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha biztos, hogy az utóbbi években nem érte permet, akkor be. A szőlőtőkétől eleinte szokott habzani a víz, a nyálkásság is normális. A penész azért van, mert valószínűleg nem volt megfelelően kiszáradva a fa. Mosd le róla. Egyébként ártalmatlan, az algaevő halak szívesen fogyasztják.
2013. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
huh köszi szépen most megnyugodtam majd képet is töltök fel róla hogy hogy sikerült és a mikor marad lent magától a talajon mert most raktam rá egy bazinagy követ..
2013. márc. 30. 16:39
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Változó. A fa méretétől és attól függ, mennyire volt kiszáradva. Lehet néhány nap, de lehetnek hetek.
2013. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!