Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor bújnak elő a kis garnélák?

Mikor bújnak elő a kis garnélák?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy órája észrevettem,hogy a petével teli garnéláimban kevesebb pete van.Eleinte megijedtem,aggódtam,de bizonygattam hogy most kelnek ki a kicsik.Utána egy fél órával,észre vettem hogy ott egy kis 1 mm-es apróság a fámon.Tudni szeretném,hogy ezek a kis cukiságok mikor bújnak elő,és mikor fognak már a "nyilvánosság" előtt a nagyokkal enni.?Mikor adjak nekik(vagy is a kicsiknek)kaját,alga bogyókát?Mikor adjak nekik,és hogy?

#garnéla #alga bogyóka
2013. márc. 30. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van jávai mohád, akkor kezdetben szerintem abból fognak táplálkozni, de azért dobhatsz be egy kicsit több kaját, hátha megtalálják.
2013. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vettünk "jávai mohát",de eltévesztették.Ezért forrásmohát kaptunk.Van még gömbmohám is.Van egy kis fácskám,azon is van növény,meg még 2 fajta.Ezekből a növényekből esznek,jók nekik?Majd megpróbálok adni nekik Sera shrimps naturalt-t,de van még spirulina tablettám is.
2013. márc. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!