Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az igaz hogy ha nagyobb...

Az igaz hogy ha nagyobb áramlás van az akváriumba, akkor a halak számára valamennyire nagyobbnak érezhető az akvárium?

Figyelt kérdés
ezt mondta nekem egy ember....
2013. ápr. 3. 19:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Még egy dolog.


Ha ezt egy lassú úszású, fátyolos úszójú hallal csinálod meg, simán halálra stresszeled vele.


Ha egy gyors úszású, aktív, karcsúbb hallal, azt meg hidegen hagyja akármilyen áramlás.

Láttál már pisztrángot patakban? Teljesen erőfeszítés nélkül áll egy helyben árral szemben. Az a természetes közege, ehhez alkalmazkodott, mindegy neki, hogy az árral úszik, vagy azzal szembe.

2013. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
hát a futópadon sétálni is lehet de te se voltál még kondiba , lusta embereknek meg mind1 hogy mekkora a szoba csak szgép legyen :D de pl ha 2 belső szűrőt helyezünk el az akvárium 1 és másik felébe akkor akár hogy nézem mindenhogy árral szemben úsznak , én nem hasonlítom a halat emberhez de ők is fáradnak :)
2013. ápr. 3. 20:05
 13/23 anonim ***** válasza:

Jónagyhülyeakieztmondta.

Csak a terhelés nagyobb. Szaladj 1014m-t Hortobágyon, majd szaladj fel a Kékestetőre.

2013. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
amúgy igazatok van , sztem se nagyon igaz de abban nem értünk egyet hogy a hal nem fárad el :D
2013. ápr. 3. 21:15
 15/23 YourDestiny ***** válasza:
Akkor Platy helyett másik kérdést teszek fel. Nagyobbnak éreznél egy szobát, ha az jó huzatos?
2013. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
YourDestiny ez is rossz példa mert akkor is , jót tesz a közérzetnek ha van bőven szellő mint hogy semmi :D
2013. ápr. 3. 22:07
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod becsapni a halakat, akkor is tudják hogy kicsi a hely, ha nagy az áramlat. Úgyis amikor berakod őket, az az első dolguk, hogy megnézik a sarkokat, hogy meddig tudnak majd úszni benne, és pl ha kicsi az akv, akkor van olyan hal, ami azt csinálja, hogy az üveg egyik szélső lapjánál elkezd fel-le úszni idegesen. Bár az is lehet, hogy olyankor tükröződik neki saját maga és azért csinálja, hát nem tudom.
2013. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én azt figyeltem meg ,hogy ha egy hal nem megy neki az üvegnek akkor ő biztos jòl érzi magàt az akvàriumba
2013. ápr. 3. 23:52
 19/23 anonim ***** válasza:
általában igen, mert kicsi akváriumban idegesen nekimennek
2013. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nem a kifogást kell keresni a példákkal szemben. Egyszerűen ami kicsi, az kicsi és kész.
2013. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!