Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért csinálhatják ezt a...

Miért csinálhatják ezt a gupijaim?

Figyelt kérdés
olyan furán viselkednek csak egy helybe lebegnek azér mozognak is persze de alig csinálnak valamit, van hogy lefekszenek néha az aljára vagy felfekszenek a lélegeztetőre szoval olyan élettelenek a szinük is kicsit kifakult enni is alig esznek a pink dániókkal semmi baj sincsen pedig rendesen uszkálnak mint eddig és esznek is sokat :) szoval nemtudom mi lehet a bajuk... vagy az nem lehet hogy túl hideg a vizük?? mert melegítő nincs bennt és elég hideg a vizük, lehet hogy ez a bajuk??
2013. ápr. 3. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium, milyen a szűrés, milyen más halakkal vannak együtt?
2013. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
45 literes hát nemtom a szűrő az milyen de állatkereskedéses nő atmodta hogy ez jó bele és én hallgattam rá eggyütt van 2 pink dánióval és 2 mollival meg egy kicsi anci is van bennt a vizet azt hetente szoktam lecserélni meg néha hét közbe ha kicsit zavaros vagy van egy kis szaga
2013. ápr. 3. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A guppiknak jó a méret, de a többi halnak nagyobb akvárium kell, ajándékozd el őket. Azt nem tudod, hogy mekkora a szűrő teljesítménye(hány liter/óra)? Vízcsere pedig hetente 30% kéne.
2013. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:
Ha zavarosodik a vized, nem lecserélni kell az egészet, hanem jobb szűrést megoldani.
2013. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!