Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a guppiaimtól?

Figyelt kérdés
Már meguntam őket.Egy ismerősömnek van csak aksija,de neki nem kellenek,múltkor vittem az iskolába,a biosz laborba,de már ott is sok van.Mit csináljak velük?

2013. ápr. 4. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vidd vissza őket egy akvarisztikai boltba, biztos beveszik ingyen.


Vagy pedig adj fel hirdetést akvarista.hu-n, csak lesz valaki, aki guppikat keres.

2013. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

esetleg ha szabadon ereszteném?

milyen a természetes élőhelyük?

2013. ápr. 4. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
és hol engednéd őket szabadon ?? ezek télen megfagynának kivéve ha nem eszi meg őket előbb egy nagyobb hal !
2013. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vietnami, rizs földekre vidd ki.
2013. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudod őket szabadon engedni,mivel kb ha 2 percet lennének életben mivel egy nagyobb hal biztosan megenné őket:)Vidd vissza a kereskedésbe,ha nem veszik vissza őket(és most én is utálom magam)de inkább a wc mint a kuka --.-- :/ ÉN VISZONT AMONDÓ VAGYOK HOGY AKI MEG TUDJA VENNI AZ TARTSA IS!
2013. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

adj fel hirdetést akvaristán...sok teknős és ragadozó hal tulaj biztosan örülni fog az élő eleségnek :)

vagy ha mákod van vmi lelkes kezdő elviszi őket ahol persze esélyes, hogy szenvednek pár hónapot és megdöglenek de lehet jobbb helyre kerülnek, mint nálad vannak :)


a guppikat nem veszik be a kereskedések mert rengeteg van...

élő halat wc-n lehúzni/kukába dobni a legnagyobb kínzás szerintem akkor már ink hűtő...


elengedni el lehetne nyáron őket de most ilyen hidegben tuti meghalnának a hideg víztől...

2013. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Anolisz válasza:
Add oda a macskának vagy egy zacskóba engedj vizet bele a halakat aztán be a fagyóba. A halak szépen lehibernálódnak aztán megfagynak=halál. Így legalább nem fáj nekik.... Én a helyedben még tartanám egy picit és úgy is akad majd érdeklődő.
2013. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lesznek garnéláim,és ha lefagyasztom a guppikat,aztán felolvasztom,akkor megeszik?lehetne belőlük garnikaja?
2013. ápr. 5. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak trópusi szerű vizek Magyarországon is . Csak hogy egy példát említsek: Berekfürdő. Itt öt termálvizes medence kifolyója kerül egy tóba. Itt élnek guppik, természetesen elvadult populációkban. A tó hőmérséklete télen sem csökken 20 fok alá.
2013. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
éa a garnélás módszer?az nem jó?
2013. ápr. 5. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!