Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen házilag beszerezhető...

Milyen házilag beszerezhető fa jó akváriumba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
szőlő figyelj oda,hogy olyat válasz amit nem permeteztek a fűzfa is elég dekoratív
2009. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyat érdemes szedni, ami már esetleg eleve vízben volt, pl.valami tó, vagy folyópartról, ott vannak nagyon szép alakúak is, de mindenképpen ki kell főzni őket tiszta vízben, hogy fertőtlenítsd! Ezen kívül azért írtam a már eleve vízben ázott fát, mert az nem fog lebegni az akváriumban, annak nem kellenek napok, hogy megszívja magát, és lesüllyedjen :)
2009. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy ne legyen száraz, csak ezt elírtam, hogy a vízből szedd ki, mert különben napokig áztathatod, mire lesüllyed..
2009. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőlőtőke, fűzfa. Nekem van az akváriumban a Tiszából kihalászott uszadékfám is.
2009. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Gyakorlatilag bármi jó, de ne ágakat,hanem gyökereket használj.Kifőzés után, legalább egy havi áztatás és hetente egy vízcsere.Tegyél rá köveket, hogy teljesen víz alatt legyen.Még ez után is előfordul, hogy kicsapódnak belőle cseranyagok, de ezek már nem veszélyesek.A nyálkás csapadékszerű bevonatot a halak, le is takarítják és egy idő elteltével megszűnik.Új gyökereknél, érdemes egy ideig gyakoribb vízcserét csinálni.SN.
2009. szept. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!