Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Holnap inditok egy kis aksit....

Fütyicukor kérdése:

Holnap inditok egy kis aksit. A sera nitrivecet használom akkor mennyi idő kell hogy halak mehetnek bele?

Figyelt kérdés

#vizkezelő
2013. ápr. 7. 21:41
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
2-3 hét.
2013. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyan úgy ki kell várni a heteket. semmit nem változtat az, hogy beraktad a nitrivecet vagy nem raktad be. kell idő amíg letelepednek és felszaporodnak a baktériumok.
2013. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez tetszik amikor szórakoznak velem, magad maradtál, más nem biztos hogy ilyen türelmes lesz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..

2013. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
2-3 hét, és közben menjen halkaja is itt-ott.
2013. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Srácok a 2-3 hét az nehezen fog menni ma már feltett két kérdést, az egyiknél én adtam bővebb választ és már ott a halak. Mentőövnek mondtam a nitrivecet, a kémiai szűrésbe nem mentem bele.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..

2013. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kimondta hogy van benn hal???amugy rendes vagy és ugy csinálom ahogy leirtad.
2013. ápr. 8. 00:06
 7/8 sanyi11111 válasza:
Kicsit lehet rövidíteni ha mar beállt vizet tudsz szerezni valakitől.
2013. ápr. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"sanyi11111 válasza:

Kicsit lehet rövidíteni ha mar beállt vizet tudsz szerezni valakitől."


Teljesen korrekt felvetés, csak valószínűleg ha lenne ilyen ismerős akkor őt kérdezné nem minket, és amennyi előnye van annyi hátrány is, behurcolhat valamit (parazita, betegség, algák,csigák stb) nagyon megbízható akvárium kell, szóval ezért nem vettem számításba.


"A kérdező kommentje: kimondta hogy van benn hal???amugy rendes vagy és ugy csinálom ahogy leirtad."


Oké, csak akkor kell lenniük valahol azoknak a halaknak, írtad a másik kérdésnél: "megvettem sajna" ha megvannak akkor még mindig jobb helyük van a frissen telepített akváriumban mint egy lavórban.


És csak hogy értsd egy kicsit a morgásom, ha akad valaki aki kitalálja hogy gondba vagy, ellőre diktálja mit hogyan csinálj, sejti az akvárium méretét, a szűrő típusa rémlik neki egy előző kérdésből, eltalálja hogy megvetted a halakat, hogy sanszos nem tudod milyen a megfelelő állott víz, valamint nem küld el a googliba tanulni akvarisztikát mert 24-órába a munkahelyén bambul egy monitort és van ideje, akkor annak a tanácsai sanszos hogy jók lehetnek, és nem illik kiírni egy igazoló kérdést amivel a sera nitriveces tanácsát ellenőrzöd, ugyanúgy kell 2-3 hét, ha mindent úgy csinálsz ahogy a másik kérdésednél leírtam akkor túl élhetik a halaid.

2013. ápr. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!