Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Horgászvizsgát akarok letenni,...

Horgászvizsgát akarok letenni, hogy meg az egész?

Figyelt kérdés
Mint imént mondtam horgászvizsgát szeretnék letenni, tudom i a tilalmi időszakokat, mérteket és az alapszabályokat, nézegettem még online kérdőíveket, de mit kérdezhetnek még, csak mert egy online kérdőívre nem hagyatkozok és teszek fel mindent, aki volt már az írja már le hogy milyen volt de a főbb, hogy mit tanuljak még meg, mit kérdezhetnek az iméntieken kívül??? Előre köszönöm a válaszokat!!!

2013. ápr. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon élő halfajtákat felismerni képről. Ami a lényeg az a halfaj, meg ívási időszak, hogy mikor nem lehet halat fogni, meg a méret, hogy hány centi alatt kell visszadobni a halat.


Odamész, aztán elkezdenek kérdezgetni random kérdéseket. Pl Mikor van a harcsának az ívási időszaka? A pontyot hány centi alatt kell visszadobni? Mi az a fenekezés?

Ennyi.

2013. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalat hable?

Pénz-pénz ennyi. Nálunk a "volt" főnököm csinálja. Nekem csak azért nincs mert spúr vagyok. ( sportolok én is, de kizárólag engedéllyel rendelkező magántavakban ):D

Bátran hagyatkozhatsz az online kérdőívre. Halak szokásait, mit mivel, és mikor lehet, azt már "rapsic ból" (izéhülyevagyok) szak könyvekből úgyis tudod. Ha pedig nem, akkor sem ördöngős. Megismerkedsz sportársakkal, tapasztalatokat cseréltek, hallgatózol ki mit mivel, az öregek titokban beetetett helyeit nagy ívben kerülöd, és az első nagy fogásból illőmód megkínálod a hozzád közel állókat. (kik egyengetik utad)

2013. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vége lemaradt...


Kérdésektől pedig nem kell izgulni. Mikor befizetsz a vizsgára, kapni fogsz egy kis könyvecskét. Kb úgy néz ki mint általánosban volt az ellenőrző, vagy a sorozási tájékoztató. Amit kényelmesen magadnál tudsz tartani, és ha tanácstalan vagy kikeresheted benne a dolgokat később is. Kérdés általában csak abból a füzetből szokott lenni.

Van bőven idő betanulni a lényeges részeket. Nem kell rajta sokat izgulni.

2013. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
már sokkal egyszerűbb mint régen kapsz egy lapot 10 kérdéssel (abc válasz) 6-ot kell eltalálni tilalmi időkből és mkorlátozásból ez általában meg is van
2013. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!