Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egész testes edzést akarok...

Ha egész testes edzést akarok végezni, milyen vállgyakorlatot tegyek bele?

Figyelt kérdés

Nekem nem jött be az osztott, egész testesbe a váll melyik fejét érintő gyakorlat legyen? Első vagy oldalsó? húzódzkodás megy hátra, abban részt vesz a hátsó váll. Leegyszerűsítve: vállból nyomás vs. oldalemelés?

Eddig így gondoltam: fekvenyomás, guggolás, húzódzkodás szélesen, húzódzkodás szűken, lórugás, oldalemelés, lábemelés


2013. ápr. 7. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A fekve nyomás hozza az elülső deltát. Nekem a teljes testes edzéssel az a bajom, hogy túlságosan energiaigényes.

A Felhúzás, döntött törzsű evezés, homlokhoz engedés, tolódzkodás nagyon jó gyakorlatok, de a húzódzkodás, fekve nyomás és guggolás trió mellett alig lehetne egyiket másikat becsempészni, mivel összeesnél a fáradtságtól és amúgy is a felénél már alig lenne erőd, kedved folytatni..

2013. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Military press, ferdepados nyomás.
2013. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!