Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek eladnák-e a...

Szerintetek eladnák-e a városligeti tavat?

Figyelt kérdés
mert félek lekapcsolják megint a melegvizet és kihal a trópusi halak nagy része

2013. ápr. 19. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
??? A városligeti tóban meleg víz van és trópusi halak? Télen azokon korcsolyáznak?
2013. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivan? Meg akarod venni a városligeti tavat?
2013. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másik tavon korcsolyáznak. Ott 2 tó van, vagy 3, nézd meg google mapson.
2013. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a felső tóra gondolok
2013. ápr. 20. 13:24
 5/7 A kérdező kommentje:
régen arapaima és diszkoszhal is volt benne meg egy csomó CITES védettséget élveő faj aztán kikapcsolták a melegvizet és kihalt a diszkosz később pedig leengedtek mindent!
2013. ápr. 20. 13:30
 6/7 A kérdező kommentje:
file:///C:/Users/Windows%207/Desktop/%C3%9Aj%20mappa%20(2)/vl.%20t%C3%B3.png erre a részre gondolok
2013. ápr. 20. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk aztán linkelheted a gépeden lévő képet, sokat látunk belőle ;)


egyébként szerintem nem adják el az ilyen jellegű tavakat. ha magánkézben lenne és a tulajdonosnak kellően jó ajánlatot tudna tenni egy lelkes illető és a tulajdonos belemenne :) viszont amíg úgymond köztulajdon tehát önkormányzati, addig esélytelen.

bár nem vagyok bp-i szóval nem igazán vágom, hogy kié vagy mié a tó...sőt azt se nagyon tudom, hogy melyik ez a tó :D szal csak úgy általánosságban beszéltem :)

2013. ápr. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!