Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 150 L akváriumom van és most...

150 L akváriumom van és most akarom megvenni bele a szűrőt a fűtést meg azt szeretném még megkérdezni hogy vílágitást hova hogy szereljek rá?

Figyelt kérdés
Ha valamit kihagytam irjátok meg mit.A Halak vörös neon lenne meg mellé valamilyen harcsa fajta meg esetleg milyen halat ajánlotok mellé meg ez így mindennel eggyüt mennyibe fájna bocs ha valamit kihagytam.

2013. ápr. 28. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így tól-ig elég nagy szórás


Szűrés: ha pár vörös neon, esetleg 6 páncélos, 1-2 algaevő akkor egy bővítő tokos belső elég 4-5 tok kell 2-3rekesz siporax mini +szivacs. Ez úgy 10.000- 20.000-között van.


Lehet külső szűrő az kb 20-30, szűrőanyag 6, és kell egy belső hogy elég áramlás legyen 4-5-ezer össz:30.000-40.000ft


Lehet szűrő akvárium az: mögé egy akváriumot csináltatni pl 15cm mély, 50cm széles,olyan magas mint az aksid egy válaszfal bele, egyikbe bele ereszteni a vizet,rá a szűrőanyag, másik felébe egy vízpumpa.Ez úgy szűrőanyaggal

10-15.000ft


világítás: az attól függ menyire akarsz növényesedni lehet ilyen: [link]


Ha szabvány méret az aksi és nem növényesedsz akkor ilyen:

[link]


Márkát a szűrőnél nem írtam, nem látom értelmét, más márkába bízom én, és megint másik gyártóba bízik más, amit egyesek istenítenek azt én lehet ratyinak tartom és fordítva.

2013. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szűröknél a paramétereken kívül a legfontosabb hogy legyen alkatrész utánpótlás, nálam a kisebb külsőm 3 éve ketyeg most rendeltem hozzá rotort tengellyel, tömítéssel, még midig csak úgy hallom a hangját ha ráteszem a fülem, de az idő múlik lehet pár év múlva kelleni fog.
2013. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Világításnál van még egy lehetőség, ha van asztalos ismerős csináltass egy dobozt az akváriumra, leírása: 1.6-os lambéria, pózolás nélküli, (élprofil nélküli) belső 0.8cm-es falccal, rejbolva (glettelve) csónaklakkal kívül belül impregnálva. Ezt egy asztalos pl apám kapásból érti!


És beszerelsz egy vízhatlan armatúrát világításnak.


Ha jó az asztalos akkor valahogy így néz ki:


[link]

2013. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi választ
2013. ápr. 28. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Mik az akvárium méretei?

Hány centi a 3 él?

2013. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!