Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pengés algakaparónak megfelel...

Pengés algakaparónak megfelel borotva?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

az ügyesebb kezük már ezzel csinálják nem boltival,

van egy ismerősöm aki egy eldobhatóval és egy fapálcikával megcsinálta karcmentesen pár perc alatt a 150 literes akinál

2013. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted meg próbáljam?
2013. máj. 1. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb ha van otthon egy lejárt bank kártya, vagy hasonló formátum akkor próbáld ki azt. Soha nem akarsz mással takarítani hidd el.
2013. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem tudom milyen ügyes a kezed, de én maradok a sima mágnesesnél.De ha meg is próbálod akkor olyan helyen ahol nem nagyon látszik.
2013. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
B.joci ezzel is lehet? nem is tudtam erről, majd én is megpróbálom :)
2013. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régóta kártyát használok,próbáld ki. A mágnesnek az a hibája hogy ha leesik az aljzatra utána karcolhatja az üveget, pont algánál meg lehet nyuszatolni, viszont saláta rögzítésre kiváló megoldás ha vannak algaevők.
2013. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
Én sima cserélhető borotvapengét használok. Az egyik felét jó alaposan beszigszalagozom, hogy véletlenül se vágjam meg magam, ennyi az eszköz.
2013. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó dolog a borotva penge, szépen viszi a pont algát, én azóta tettem le róla amióta belepottyant az akváriumba és ráraboltak a páncélosok, egyik elég csúnyán összedarabolta magát, akkor kerestem más alternatívát, növényes fórumon olvastam hogy a japánok előszeretettel használják a lejárt bak kártyákat, azóta csak azt használom, ha csörög a telefon vagy valami van beledobom az aksiba nincs gond belőle, megcsipkedik köbe nézik kárt nem tesz a halakban.
2013. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beütöttem googliba, telefon pin kártya, shop kártya, pl benzinkút pontgyűjtő hasonlók jók.


"Ezzel egy lapon említeném a műanyag lapkás kaparót, amit lejárt bankkártyából, vagy telefon pin-kártya maradékából lehet csinálni, de azzal teljesen be kell nyúlni a vízbe, kivéve ha farag neki nyelet az ember, lehetőség szerint nem a konyhatündér kedvenc fakanalából.

Előnyük, hogy az algát vékony filmként húzzák le, nem szétporlasztják a vízben, így mechanikusan könnyebben kiszűrhető lesz."

2013. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!