Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dús szőrzetet hogyan nyírjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dús szőrzetet hogyan nyírjam?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és eléggé dús szőrzettel áldott meg az ég. Pl nagyon ritkán látok olyan embert akinek szőrösebb lába lenne mint nekem, felső testem is szőrös, hátam is, de az nem annyira vészes. Borotválni nem akarom, mert azt egyszerűen nem szeretem. Szóval azt akarom megkérdezni, hogy nem néz ki furcsán, ha olyan pár millisre lenyírom géppel? Gondolok itt lábra meg felsőtestre. Karon hagynám mert ott normális mennyiségű van.

2013. ápr. 28. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson:D Észnél légy:D
2013. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan miért? Gázul néz ki vagy mi?
2013. ápr. 28. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldenél képet ?:D
2013. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as nálad a pont:DD Ment a zöldkéz:D
2013. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 Nem néz ki gázul, hanem férfias, és 100x jobb mint egy lecsupaszitott, borotvált csiga(ami mostanság divat).Egy férfi legyen férfi, és egy férfihez hozzátartozik a szőr:D
2013. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én testszőrnyíróval rövidre szoktam nyírni,de a felsőtestemről leszedem teljesen
2013. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
[link] mondjuk kicsit még vizes, mert strandos kép, de kb visszaadja a valós helyzetet. Felsőtestemről nincs olyan ami tényleg tükrözné a helyzetet, mert a fényviszonyok miatt alig látszik, annak ellenére, hogy van ott rendesen szőr.
2013. ápr. 28. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te direkt hülyited a csajokat:DD
2013. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen kb.,én nyírom szőrnyíróval.előző vok.
2013. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért hülyíteném??? Most lenyírtam 6mmessel és fulra normálisan néz ki, szinte természetesen hat. Amúgy ha bepödröm tisztára úgy néz ki, mint ha rasztás lenne XD
2013. ápr. 28. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!