Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A murénának adjak most enni?

A murénának adjak most enni?

Figyelt kérdés

Néha adok neki mindennap, de néha 1 nap kimarad. Akkor szoktam enni adni, amikor látom, hogy nagyon nézeget kifelé. Volt amikor nem nézelődött és adtam neki enni, de akkor nem ette meg. Szerintem lehet látni rajta, hogy mikor várja a kaját, de tegnap este adtam neki 2 halat, mert egyet megevett, utána úgy láttam, hogy még akar enni, és örömmel megette a másodikat is.


Viszont most megint kijött a helyéről, és kint nézelődik. Most megint éhes?



2013. máj. 1. 14:38
1 2
 1/13 eNerdzsy ***** válasza:
Most inkább szomjasnak tűnik a tegnapi két hal után.
2013. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy kisebbet. Ünnep van, és most jól be akar zabálni.
2013. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nézek egy kisebbet :D
2013. máj. 1. 14:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Na, adtam, teljesen bepörgött tőle, megette.
2013. máj. 1. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:
:D Hát most ilyen napja van.
2013. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hja, mondjuk én is van mikor többet eszek, néha kevesebbet. Végülis akkor ő is megteheti :D


Vagy az is lehet, hogy nőtt és mostantól többet fog enni.

Én nem is tudom megállapítani, hogy nőtt e, mer mindennap látom.

2013. máj. 1. 14:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Na most ez a kérdés egy olyan mint amikor a gyerekek az oviban ilyen tátott szájas "gyün a miculás hoz cukorkát" Úgyhogy könyörülj a jó népen, és dobj egy fotót, vagy valami videót, mert nagyon furdal szerintem többeket a kíváncsiság:(
2013. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
Szerintem mindegy, a halak mindig éhesek.
2013. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De nem lehet degeszre zabáltatni, mert amikor jóllakott, bent van a házában és nem jön ki, hiába dobok be kaját.

Aztán 1 óra mulva vehetem ki mellőle a fagyasztott halat és dobhatom ki. Így ilyenkor nem érdemes etetni.


Máskor meg ha félig kijön, élénken szagolgat a vízben, nyújtózik felfelé és tátog is hozzá, hát tényleg olyan mint egy gyerek, aki várja h bedobjak egy cukorkát.


Olyankor ha bedobok valamit, hirtelen kiront, és mint egy kerge kóros elkezd kint össze-vissza úszni, majd sikeresen levadássza a fagyasztott halat. Azt hiszi hogy él mert viszi a sodrás a halat mindenfelé.


Szerintem örül ha sikerült elkapnia, mert gyorsan le is nyeli egyben. Ezután visszamegy a házába megint, mint egy ilyen biztonsági őr, azt őrzi.


Így magától ritkán jön ki. Nem szokott csak úgy sportolásképpen kint úszni. Habár éjjel néha igen. Néha láttam, hogy csinálja, de csak ritkán.

2013. máj. 1. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ha ilyen félős gondolom fotó nem lesz, nekem kínai a tengeri akvarisztika, de lassan kezd érdekelni amilyen halakat itt felsoroltál már "muréna" nem semmi.
2013. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!