Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium hűtésére a ventilátor...

Akvárium hűtésére a ventilátoron kívül egy ötlet?

Figyelt kérdés

Csináltam egy ilyet: [link]


A képek valamint az archívumok szabad préda, töltsétek használjátok,(fájl menü, letöltés, a képek neve alatt van) az tiszta sor hogy a víz párologtatás ventilátorral a külső hőmérséklethez képest a hőleadás miatt pár fokkal alacsonyabb, de ha meleg rekordok lesznek mint tavaly akkor ez elég lesz ?



#Akvárium hűtés #akvárium klíma
2013. máj. 4. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez nem egy kérdés hanem közprédára dobok egy linket, ilyen van a neten: [link]


Ez nekem nagyon bárkacs, és bonyolultabb is, lehet 220-ról is működő autós hűtőtáska azzal 10.000ft-al több a mutatvány.

2013. máj. 4. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 2 literes pet palackba szoktam vizet lefagyasztani és azt belerakom az akváriumba. Nálam 200 literes akváriumnál 1 db 1-2 fokot levisz, hőmérséklettől függően.
2013. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ha valaki publikálni szeretné nyugodtan ott a képek, nem tudom van-e a neten hűtőtáskás, nekem bevált, annyi hogy egyenlőre sima táska van, a kocsiba van az elektromos, később az lesz beállítva napközben.
2013. máj. 4. 14:31
 4/8 Simon Márk1999 ***** válasza:
fagyaszd le a köveket és utána tedd be a vízbe
2013. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy májusi kérdés, kiemeltem, hátha valakinek csak ilyen megoldás tud segíteni a nagy melegekben.
2013. jún. 19. 05:48
 6/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 19. 05:49
 7/8 anonim ***** válasza:
én akim mivel kisebb a garnélás abba én fagyasztott halkajás dobozt teszek
2013. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tamcsi20003 válasza:
Engedd ki a régi vizet és rakj bele hideget!
2013. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!