Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem lenne jó ötlet a halas...

Nem lenne jó ötlet a halas boltokban kiírni valahová a halak rövid leírását?

Figyelt kérdés
pl. igények (ph, nk), aki méret, társíthatóság, vérmérséklet, táplálás stb. Sok vevőnek nagyon hasznos lenne szerintem
2013. ápr. 12. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Most mit tegyünk?
2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az üzletnek az eladás a cél, hogy nálad megmarad -e nem szempont legtöbb helyen.
2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 YourDestiny ***** válasza:
De, csak mivel nincs törvényben, így nem teszik meg. Hogy miért? Fele annyi bevételük lenne.
2013. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az okokat már leírták, hogy miért nem, de ha jó állatkereskedést találsz, ott elmondják mit mivel érdemes, és mivel nem,minek mi kell. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, ahol nem így van, oda már nem is megyek.
2013. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

itt pécsen van egy ilyen állatkereskedés. :D

de amúgy tényleg jó ötlet. én is tökre nyitnék egy ilyen boltot, de ha teljesen őszinte lennék, hamar lehúzhatnám a rolót. :D

2013. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Platypus ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy a 2008-as állatvédelmi törvénnyel együtt jött valami szabály, hogy élő állatot csak egy adatlappal lehet eladni, amin az alapvető igényei szerepelnek. Valami egy év határidőre is emlékszem, ami után a boltosoknak ezt meg kellett volna oldani. Aztán elmúlt az egy év, és még pár másik, de nem történt semmi.
2013. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Pendulum92 ***** válasza:
Szegedi Trópusban ki vannak írva. De ott 1-2 eladó tapló. Én csak azért járok oda, mert nagy a kínálat, és jók az áraik.
2013. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szegedi Trópusban tényleg ki vannak írva, bár elavult információk is vannak közte (pontylazacot 40 literbe na), de legalább nem adnak el trópusi akváriumba aranyhalat :)


Meg nem tudom mi a neve annak, ami a Tavasz utcában van és a Rókusi körúton egy panel alatt eldugva, de ott is ki vannak írva a halak igényei.

2013. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Pendulum92 ***** válasza:

Ott még pont nem jártam :D



A Trópusban majd figyeld meg a szifó ajánlást 15 literbe :D ( ha még kint van, ha kint van, legközelebb szólok nekik)

2013. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A tropica növényekhez egyes helyeken - green aqua, vadon - adnak egy kis műanyag lapot, amire rá van írva hogy mennyire fényigényes, stb.


Meg amikor rendeltem angliából ebayról élő mangrove-t, kaptam hozzá egy papírt, amire szellemképes piros betűkkel rá volt nyomtatva pár sor szöveg, de nem lehetett elolvasni :)


A halakhoz nem adnak sehol semmit. Hát biztos drága a nyomtatóba a patron (nyomtatójuk sincs), meg szerintem senki nem kap fizetést, azért hogy összegyűjtse az adatokat és valami épkézláb formában kinyomtassa. Lehet, hogy nem éri meg nekik. Néha lehet hogy az sem éri meg, hogy halakat áruljanak. Ezt nem tudom. Maximum olyan boltban tudnám ezt elképzelni, ahol megszállottságból dolgoznak valamilyen akvaristák.

2013. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!