Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 10 centis Kék Gurámi mellé...

10 centis Kék Gurámi mellé guppikat belehet tenni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 18:21
 1/7 A kérdező kommentje:
nem fogja megcsipkedni a guppikat??
2013. máj. 4. 18:22
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg fogja
2013. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyöngy gurámik mellett vannak guppik 150 literben, de nem bántják őket.
2013. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beteheted nem fogják bántani a guppikat, alapjába véve békés halak inkább csak egymást kergetik, de az elején az első 24-óra kritikus, ezért add meg a módját, példa én így csináltam, két nagyon kicsi sziámi ormányos márna került be így, koplaló nap után vártam az etetéssel késő délutánig, tehát már nagyon éhesek voltak, be engedtem a két kicsi jövevényt, pár másodpercre az új halak után kaja osztás, majd bedobáltam pár gumi játékot meg ami ilyen hülyeség volt vizes palack ilyenek, azokkal voltak elfoglalva, kergették a kicsiket egy darabig utána idegen tárgy csipkedés, vizit, estére nem kapcsoltam le a villanyt. Eltelt két hét él és virul a két kicsi ormányos.


Előtte ez a színjáték nélkül volt és felzabálták reggelre őket, szóval nem egyszerű, inkább hétvégén csináld, ha gebasz van kaját dobj be, vagy idegen tárgyat, ha 24-óra eltelt kizárt hogy probléma legyen.

2013. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy csináld úgy hogy szombat reggel, beengeded a guppikat, kaja gumicsirke ilyenek készenlétben, figyelni kell, szombat este pilács marad, vasárnap figyeld őket, ha estig nincs baj akkor pilács leolt nem lesz probléma.
2013. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja meg saláta ha van akkor azt dobj be szeretik csipkedni


Ja meg szombat van, akkor vasárnap, holnap reggel tedd be őket, vagy akkor amikor van időd figyelni,ha simán teszed be a guppikat 1-2 órát adok nekik.

2013. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem vérengző halak, csak nagyon érdekli őket minden, ha bekerül valami új, akkor megnézzük megcsipkedjük ha meg a guppik menekülőre fogják, vagy bármelyik új kisebb hal akkor elfajul a dolog, ha megszokják hogy ott vannak nem érdekli őket többet a jelenlétük, de ehhez figyelem elterelés is kell.
2013. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!