Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik hogy a gurámi lerágta...

Létezik hogy a gurámi lerágta volna az aranyhalam úszóját?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk haza, nézem az akváriumot és látom hogy egy 4éves aranyhalam fátyolfarka szinte le van pusztítva, nagyon csúnya. a gurámi csipkedi a szemem láttára, megáll az eszem. voltak az aksiban 40 kicsi ha is a gömb molly-ból, abból maradt 2 db meg még másik 15 kicsi. Őket áttettem egy kisebb akváriumba, mert zat hittem hogy van egy nagy albínó harcsa és ő eszi őket, de ezek szerint a gurámi ette volna őket is és most jön az aranyhal?? mit csináljak vele??
2013. máj. 4. 20:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De eddig nem volt baj. Több éve van meg az aranyhal és több mint 1 éve a cápa...eddig a kicsi halak fogytak mondom, azt hittem a nagy albínó harcsa eszi őket, ami nem látható nappal mert elbújik a szűrő mögé. kivettem a kicsiket amik megmaradtak, erre az aranyhalnak lett baja. Tegnap este kivettem egy másik aksiba a gurámit, betettem a nagyba az összes kicsit. most várok...ha továbbra is fogy majd a kicsi hal, akkor nem a gurámi volt, akkor nem tudom...

az aranyhalak tudom hogy hidegebb vizet kedvelnek, de mondom már 4 éve megvannak, nincs szívem odaadni őket. a 2 nagy, a 3.kicsi aranyhal az csak 1 éve van velük.

hát figyelem őket és majd lesz valami. köszi a válaszokat.

2013. máj. 5. 15:55
 12/12 _.-Akv-._ ***** válasza:
Te már tettél fel itt kérdést, és akkor is megmondtuk hogy vagy az aranyhalakat, vagy a többi halat távolítsd el, mert nem megfelelő a társítás.
2013. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!