Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az változatos etetésnek...

Az változatos etetésnek számít, ha egyszerre beöntök 3 féle kaját és ezt naponta ugyanazzal a 3-mal csinálom?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De lehet, hogy mások szerint nem.
2013. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fersk ***** válasza:
Nem gonoszkodás, de nem ezt hívják mosléknak?:)
2013. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:)
2013. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem , mert nem keveredik össze, nem lesz rossz állaga.

Az sem moslék ha anyád elédrak egy tányéron rántotthúst, rizst, és salátát. Egy helyen van 3 különböző kaja és te mégis megeszed.

2013. máj. 6. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Én akkor "moslékozok" rendesen, 10-12 fajta tápot keverek, össze egy tálba és vissza töltöm a dobozokba, ezt kapják plusz fagyasztottat, tetszik nekik legalábbis az utolsó öt évben nem panaszkodott senki sem, hátránya annyi hogy így ilyen mosléktól elég sok lesz az öreg 5-6 éves hal, de ennyi negatívum belefér:)


Négy öt dobozt nem találtam,amit a múlt hónapba vettem, kiürült és így ki lett dobva.


[link]

2013. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam venni a tengeri halaimnak marine mixet, ami tényleg moslék, mert abban 1 kockán belül van minden - ledarált kis rákok és egyebek. A halak szeretik. Meg ha nem ezt adom, én is szoktam úgy adni, hogy adok egy fél kocka artemiát, mellé egy fél kocka cyclopst. Nem vágom el, csak belógatom és mikor a fele elfogy, kiveszem, a maradékot pedig átdobom a másik akváriumba.
2013. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is több féle kajával etetek (6-7). Kb ugyanúgy, ahogy te,csak hol ezt a kettőt, hol azt a hármat. Plussz este lámpaoltás után adok az algaevőknek spiurlinát, de ezt mondjuk nem minden nap. De szerintem ha mindig ugyanazt a hármat adod, az is jó. Lényeg, hogy ne mondjuk csak 3 féle szárítottat. Legyen közte mindenképp fagyasztott is vagy élő.
2013. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most ez csak az én tapasztalatom! De minél tömbféle van benne annál jobb, ez olyan mint amikor egy 10 fogásos svédasztal dobsz eléjük, fortyog reggel az akvárium azt se tudják hova kapjanak, persze csak képletesen: "tegnap ezt ettem, ma akkor ezt eszek, de holnap melyiket?" Persze fagyasztottat én is adok, de erősen megjegyezném! Arra soha nincs az a hatalmas, óriási étvágy, nagyon keresik a vízfelszínen a mixet, szoktam is adni fagyasztott mellé, ha elfogyott utána beverik a fagyasztottat is.
2013. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez tényleg változó,mert nálam meg a fagyasztott a sláger a halak között
2013. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nem. Attól, hogy összekevered, lényegében még minden nap ugyanazt kapják, ami nem egyenlő a változatos étrenddel. Gondolj bele, ha neked összekevernének többféle ételt, de születne belőle egy jó kis mix, milyen lenne ugyanazt enni minden nap?
2013. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!